Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak, milyen...

Angliai anyukak, milyen gyogyszerek vannak nektek otthon mindig es ezeket hol vasaroljatok, hol kedvezobb?

Figyelt kérdés
Itthon tudom mire milyen gyogyszer valo, de itt fogalmam sincs. Egy egyevesnek szeretnek osszeallitani egy alap gyógyszer csomagot. Magas laz, megfazas, orrdugulas,hasmenes, hanyas, allergia eseten. Ti mit es hol vesztek? Ezeket erdemes feliratni? Amit kaptam kis feher nhs kartyat az egy vagy keteves koraig hasznalhato? es hogyan?

2012. jún. 22. 14:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia. Bar a kisfiam meg csak 3 honapos, igy gyogyszerre meg nem volt szuksegunk, de szerintem a boots-ban mindent be tudsz szerezni, hisz sok gyermekeknek levo gyogyszer veny nelkul kaphato. Nagyon aranyosak, es gyogyszereszek dolgoznak ott, toluk tudsz erdeklodni hogy milyen gyogyszercsomagot allithatnal ossze otthonra. Ha viszont a haziorvosotok normalis akkor akar megkerheted hogy irjon fel az altalad felsorolt tunet kezelesekre gyogyszereket.

Az nhs feher kartyara nem tudok mit mondani, mi nem kaptunk ilyet. Esetleg megirnad nekem hogy azt hogyan es honnan kaptatok, vagy mit inteztetek hogy legyen???

3 honapos kisfiu anyukaja

2012. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kártyát kaptál, de itt a gyerekek 16 vagy 18 éves korukig ingyen kapják a gyógyszert. Az én babám 8.5 hónapos és a fontosabb gyógyszereket otthonról hoztam (kúp, vigantol, kalcium, orrcsepp, cebion). Itt van nurofen, calpol amik jó fájdalomcsillapításra, de többet nem nagyon tudok, mert szerencsére nem volt rájuk szükségem.
2012. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Koszi! A midwife intezte a terhesseg alatt, postan kaptam meg, csak nem tudom, hogy egy vagy ket eves koraig hasznalhato. Ezzel ingyen vannak a felirt gyogyszerek :)
2012. jún. 22. 15:01
 4/25 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Csak azert kerdeztem, mert en nem ertem, nekunk a paromnak es nekem is sarga kartyank van, sot a pici is olyat kapott szuletese utan, es ingyen vannak a gyogyszerek.

De ahogy a masodik is irta, mi is sok gyogyszert otthonrol szereztunk be. (vigantol, egyebek...)

2012. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az nem a baba kártyája, hanem a tiéd. Maternity card. Ezt te használhatod a baba 1 éves koráig.
2012. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Lehetseges... Mar regen volt, hogy kaptam, kozben itthon szultem, most keszulok vissza. Már kiestek dolgok ennyi ido alatt :) Azert a kerdesre meg varom a valaszokAt!!!!
2012. jún. 22. 19:07
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha még otthon vagy, akkor kérdezd meg a gyermekorvost. Én is ezt tettem.
2012. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
En a kintire vagyok kivancsi, itthon tudom. De ott nincs algoflex, smecta, calcimusc es tarsai.... Ez a kerdes lenyege! kinnt miket hasznaltok, ha szuksegem lesz ra, mert elfogy valami mivel tudom majd potolni.
2012. jún. 22. 21:24
 10/25 anonim ***** válasza:
hát szerintem semmivel. Itt csak calpol-t ajánlják mindenre. Illetve meg lehet próbálni lengyel boltban is, én láttam ott pl. d-vitamint is, de ha nem beszélsz lengyelül, akkor te nem veheted meg. Viszont egy lengyel vásárlóval megbeszélheted, hogy vegye meg neked. Ott láttam azt a delfines tengervizes orrspray-t is.
2012. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!