Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az az etetőszék, amibe...

Melyik az az etetőszék, amibe a nagyobb baba/kisgyerek fel tud mászni?

Figyelt kérdés

2 éves lányom van, és kismama vagyok, nem emelhetek. Szegénykém most lent eszik egy kisszéken, kisasztalnál, amit mondjuk nagyon élvez szerencsére. :)


Olvastam itt, hogy van, akinek felmászik a gyerek az etetőszékbe, az melyik fajta szék?


Nekünk ilyen van, ebbe nem lehet felmászni:

[link]



2012. jún. 22. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ebbe a típisba tudnak gyerekek ki/bemászni, de VESZÉLYES.


én terhesség alatt végig emelgettem a lányomat, akkor 9-10 kiló volt. a nődoki ezt mondta, hogy a gyereket, mivel eddig is emelgettem, nyugodtan emelgethetem, mivel a szervezet ehhez van hozzászokva.

és veszélyeztetett voltam.


a pelenkázóra is fel kell emelni, meg be a fürdőkádba, nem? :)


amikor fent áll a székben, simán ki tud pottyanni. Még ha asztal+szék funkciójában használod, akkor is. Kifele nem látja rendesen, hova másszon.

2012. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a barátnőm lányai is pont a Ti típusú széketekbe mászik be, és ő is onnan emelgeti ki.
2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mienk car baby ypsilon etetőszék (nem tudom beilleszetni a képet, de rá tudsz keresni) , már egy ideje le volt véve a tálcája és úgy volt az asztalhoz tolva. Az én lányom 1,5 éves kora körül magától felmászott, akkor nem örültem neki, de pár hónap kiderült babát várok és akkor nagyon jól jött a dolog. Csak a hátán kellett állnom, mert féltem visszaesik.
2012. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, persze kivenni ki kell, de az valahogy könnyebben megy.
2012. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a kiskádat letettük a földre, és a pelenkázó lapot is. Méhszájgyengeség miatt inkább nem kockáztatok az ő emelgetésével sem.


Hát, én nem tudtam elképzelni, hogy a miénkbe be lehetne mászni, de nem is fogom megtanítani rá! Azt hittem, az kifejezetten olyan szék, amibe valamennyire biztonságosan be lehet mászni.

2012. jún. 22. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikbe sem biztonságos felmászni.

A kisasztal+kisszék teljesen jó megoldás.

2012. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.

[link]


A lábtartójára fellép, onnét pedig bele ül a szék részébe.


De már ő is a kisasztalnál eszik iszik, mert a bölcsiben Oviban is ott kell, szerintem nincs ebben semmi rossz!

2012. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak amiatt nem tetszik a kisasztalos megoldás, mert így gyakorlatilag nem eszik velünk egy asztalnál. Amúgy tényleg aranyos ahogy ott ül, és lényeg, hogy neki is tetszik. Azt hiszem nem problémázok ezen tovább! :)
2012. jún. 22. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:

2 éves, szerintem ne költs etetőszékre! enyém is 2 éves kora óta velünk eszik az asztalnál a rendes széken. ügyesen felmászik, én meg addig fogom a széket, nehogy felboruljon, leszállásnál szintén :)

kicsit lazábban, már nem baba ;)

pelenkázó lapot se kell lepakolni, tegyél le a szőnyegre egy textilpelust és azon is tökéletes :)

2012. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy fisherprice-os etetőszékem van 7fokozatban állitható az ülés magassága..leveheted a tálcát mikor bemászik és visszateszed amikor beült, akkor 100%ig biztos hogy nem tud kijönni..

Ha beirod google-ba hogy fisher price akváriumos etetőszék találsz képeket is meg árat is!

2012. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!