Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha 6 hetes kislányom...

Az baj, ha 6 hetes kislányom éjjel 10-12 órát alszik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már volt olyan, kb. 2 hete, hogy átaludta az éjszakát, kb. este 10-11-től, reggel 5-6-ig, ez 4-5 napon keresztül volt. Nagyon örültem neki, de most már második napja, este 7-kor vacsi (előtte fürdés), kb. 8-kor elalszik, tegnap 6-kor, ma fél 8-kor kelt! Fel kéne este még vagy éjjel keltenem enni? Ezen állandóan dilemmázok. Nappal nyilván így kevesebbet alszik, tegnap de. és du. is volt, amikor nem aludt két etetés között. Ráadásul ma reggel, sírva ébredt (szokás szerint), ilyenkor bemegyek hozzá, hogy lássa jövök, de mivel tápszeres mennem kell megcsinálni. Ilyenkor ordítás van, de most már eleve, mosolygott mikor már bent voltam, bekapcsoltam neki a forgót a feje fellett és nem sírt, amíg megcsináltam a tápszert! Nem üvöltenie kellett volna az éhségtől? Bocs, ha hülye a kérdésem, de egyrészt első baba, másrészt eddig nagyon sokat sírt, főleg nappal keveset aludt, most meg olyan kis nyugodt, szóval fura. Ja, és így ugye csak 5X eszik egy nap a 6-7 helyett. A súlya eddig nagyon jól gyarapszik, heti 200g-ot hízik. Ti mit tennétek, keltsem fel enni?
2012. jún. 24. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEE!!!! Ha a súlya gyarapszik, akkor kutya baja.
2012. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

örök szabály, alvó gyereket nem szabad felébreszteni, ha nem beteg.:)

Örülj neki, hogy alszik:)

2012. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel ne ébreszd! Alszik nyugodtan, gyarapodik a súlya is, semmi probléma. Legalább te is tudsz aludni!
2012. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen jót mosolyogtam :)

Örülj neki, hogy átalussza az éjszakát!

Az én Fiam még minimum 2szer szopizik éjjel, napközben is sokszor megharcolunk egy kis alvásért.

Bár lehet, ha egyik napról a másikra megváltozna, én is azt hinném, valami nem stimmel :)

2012. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy nem ébresztem éjjel, de azért kíváncsi voltam más véleményére is. Főleg, hogy nappal is sokszor dilemmázok, hogy keltsem-e. Akkor néha szoktam, de már legtöbbször kel magától.
2012. jún. 24. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mázli, el ne rontsd! :) Az enyémekkel is ilyen szerencsés voltam. Ha éhes, akkor enni fog, ne aggódj. Nappal bepótolja, semmi baja nem lesz. A fiam se evett 6x, csak 5x, mára meg csak 4x, hiába kínálom. Ő így igényli. Egyébként 10 kg, 9 hónapos, úgyhogy nem aggódom:)
2012. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Én fiam is ilyen volt, csak ő nem hízott eleget, de az nem a jó alvás miatt van örülj neki.
2012. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!