Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANGELCARE LÉGZÉSFIGYELŐ!...

ANGELCARE LÉGZÉSFIGYELŐ! Másnak volt ilyen? Elromolhat magától?

Figyelt kérdés
Vettem egy Angelcare 401 légzésfigyelős bébiőrt(viloskék). Lassan egy éves lehet már mert a kislányom 9 hónapos. Ma reggel egyik percről a másikra elromlott. Szétszedtem és a kiságy nélkül összerakva működik ha nyomkodom. De bekötve bejelez és nem érzi a mozgást. Akkor érzékeli ha nagyon nagyon erősen nyomom pedig az ötös erősségre van véve. Nagyon mászós és az alacsonyra vett kiságyban is addig gebeckedik amíg már félig ki nem lóg. Így rettegek attól, hogy majd kimászik belőle. Esténként velünk alszik sokszor, de nappal egyedül. Mi lehet ezzel a szerkezettel???
2012. jún. 24. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem működik, akkor elromlott.


Nekünk 1 év alatt semmo baja nem lett.

2012. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De magától? először arra gondoltam hogy lehet valahogyan felszedte a matracot (nagyon ravasz) és valamit széthúzhatott... de semmi. Na most ma nem tudok semmit se csinálni mert aludnom kell vele...a fenébe is. egyedül nem merem hagyni így. :(
2012. jún. 24. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
nem merült le az elem?
2012. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak biztonsági elem van benne áramkimaradás esetére mindkét egységben. De mind a két egység konektoros csak a hordozható szülői az aksiról működik aminek a töltője persze az ágyunk mellett mindig be van dugva... Egyébként mutatja amikor érzékel egy pislákoló fénnyel minden mozgásnál és áramot biztosan kap mert az éjelifény funkciója is szintén világít. De próbáltam hátha a konektorral lett valami, de nem.
2012. jún. 24. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam vele, nem érzékeli a mozgást és beriaszt. Nem tudod meddig garanciális? Nekem valamivel tovább bírta (kb. 1,5 év) de azért 20e ft-ért többet várt volna az ember.
2012. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, szereljék meg vagy cseréljék ki! 5-ös érzékenységnél kb. még a legyet is kéne érzékelnie. Jó... ez most túlzás volt, de így tényleg gáz. Nem 9 hónapra vetted - gondolom. Jó lenne az még több babának is. :)
2012. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 8.5 hónapja használjuk és semmi baja (még). 3-as voltam.
2012. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én majdnem 40-ért vettem... Mert ez az ami a szülői egységen mutatja a szobájának a hőmérsékletét. Nem tudom. Megkeresem a papírjait és beviszem holnap. Brendonban vettük. De úgy rémlik, hogy ott fél év van minden elektronikai kütyüre.
2012. jún. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!