Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan ritka, hogy egy...

Tényleg olyan ritka, hogy egy 15 hónapos még esténként cumisüvegből issza a tápszerét?

Figyelt kérdés
13 hónapos koráig szopizott és úgy aludt el este, most pedig cumisüvegezés közben alszik el. Egy ismerősöm szerint ehhez ő már nagy. Tényleg?
2012. jún. 24. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A fiam szépen iszik pohárból vizet vagy ha kap gyümölcslevet néha, de a kakaót csak cumisüvegből fogadja el. Ő 20 hónapos.:)
2012. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül "elmaradva"(?). Köszi. :-)
2012. jún. 24. 13:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptemberben lesz 2 ,és ő is cumisüvegből kap tápszert este, így alszik el, barátnőm kislánya már 2 és fél, és az esti tejet ő is így eszi.
2012. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam tejallergiás, így még ő is issza a tápszert és azt bizony cumisüvegből. Ha viszont nem kéne még mindig tápszert adnom neki, akkor már nem adnék neki cumisüveget. De ettől még nincsenek ezek a gyerekek elmaradva, így szokta meg, ha neki ez így jó, szerintem nem gond.
2012. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A szintén 15 hónapos fiam még reggel-este cumisüvegezik.

A szomszéd 16 hónapos kisfiú szintén.

A 2,5 éves szomszéd kislány reggel bögréből issza a tejet/kakaót, de este még cumisüveg van.

2012. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jaj de utálom ezeket a szövegeket hogy " ehhez ő már nagy" agyamra megy de tényleg:))) Bocsánat a kifakadásért, ezt mi is mindig megkapjuk/megkaptuk.

Őszintén, ha TUD inni pohárból is még 15 hónaposan ez sem elvárás amúgy, nem fogyatékos, nem rossz a foga, ott vagy vele és nem felügyelet nélkül issza egyedül fekve mondjuk akkor mégis MI A FENÉT árthat az a cumisüveg napi 1x???

Az én fiam 4 éves, a lányom 2. Mindkettő cumisüvegből vagy csőrös itatóból kapja a tejet reggel-este.

Nem halnak bele, köszönik, egészségesek gyönyörűek a fogaik és semmi bajuk:)

De már megszoktam hogy ezt titkoljuk mások előtt mert állandóan megjegyzést kapunk.

A másik téma a babakocsizás volt, miszerint a 2 éves gyerekem miért nem sétálgat kilométereket, minek kell neki babakocsi, mert már nagy hozzá.

Hagy döntsem el én:)

Na bocsánat kicsit off is voltam.

2012. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos,2 üvege van,már egyiksem cumisüveg,hanem ilyen ivástanító pohár,ami olyan mint egy csőrös pohár.Azért cseréltem le,mert nehezen ivott belőle,lassan jött neki a tápszer,tej,innivaló.Szépen iszik,pohárból is és "kubus" üvegből is,de a csőrös a kedvence.Este és reggel a csőrösből issza kakaóját,tejét.
2012. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20 hós, még cumiüvegből issza a tápit.

Nem bírom az ilyen dumákat, hogy ehhez már nagy egy gyerek. Ha az esik jól neki, hogy cumisüvegből igyon, akkor miért ne. Bár az enyém nem alszik el rajta, utána este még elmegyünk fogat mosni. De ha elaludna, sem érdekelne.

2012. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25 hónapos, cumisüveg este-reggel
2012. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. 15 hós lányom reggel-este cumiból iszik. Próbáltam csőrösből, de a két és fél decit olyan hamar megitta, hogy sírt utána, és rájöttem, hogy ő "relaxál" a cumisüvegből iváskor, úgyhogy visszaadtam neki..
2012. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!