Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hetes babád mit csinál,...

5-6 hetes babád mit csinál, mi a "napirendje"? eszik meg alszik vagy már nézelődik is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám ma hat hetes.Még elég sokat alszik és szopizik, de amikor fennt van, akkor figyel mikor beszélünk hozzá és mosolyog, beszél nekünk, meg szereti nézni a tv-t. Éjjel egyszer kel fel enni, és volt olyan is, hogy úgy fürdettem meg, hogy végig aludt.:) Anyukám azt mondta, hogy ha nem látta volna a saját szemével, akkor el sem hitte volna. A te babád napirendje milyen?
2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
borzasztó mert hasfájós. most 5 hetes de szegénynek mikor görcsöl a pocija képes 1 órán keresztül ordítani mert ez nem sírás. este van hogy8- 11-ig altatom utána 2-kor fenn van 3-ig 5-kor újra. délelött nem alszik hanem dajkálni kell ugyhogy teljesen kivagyok, mert még egy 4 évesem van mellette. irigyellek téged
2012. jún. 24. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig változik a napirend, mert attól függ meddig alszik. A mostanit tudom írni. Reggel kel 6-7 körül, kaja, pelus csere. Általában a következő etetésig ilyenkor fenn van, attól függ mennyire nyügős, énekelek neki, bent hagyom az ágyba bekapcsolva a forgójátékot, vagy csak fogom és "beszélgetünk". Aztán a következő etetés kb. 3-3,5 óra múlva, kaja, pelus, utána vagy magától bealszik vagy megpróbálom elaltatni. 12-14 között jön a következő etetés, utána megint fenn van, ilyenkor szoktunk sétálni, akkor szundít a kocsiban, így valamennyire pihen. Következő etetés 3-5 körül, jó esetben nem alszik el és nyugodt, akkor "beszélgetünk", olvasok neki. Kb 7 fele fürdés, aztán vacsi, ha fenn volt délután sokat, akkor hamar el is alszik. Reggelig mostanában fel sem kel. Nagyon örülök, mert eleinte csak sírt vagy evett, ha nem aludt, de most már nézelődik, néha mosolyog, "gagyog". Csütörtökön volt 6 hetes.
2012. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is van egy 12évesem, meg egy 3,5 évesem. Mind a három fiú:)Az enyém is hasfájós, már mindent kipróbáltunk az infacoltól kezdve az espumisanig, de nekünk csak az vált be amit a dokinőnk írt fel. 2hetes korától azt adom neki, gyógyszertárban készítik el, görcsoldásra van. Pár száz forint, és nagyon jó! Napi 3szor egy kávéskanállal kell adni belőle kaja előtt. Te mit adsz a picidnek a hasfájására?
2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Enyém 3,5 hetes, nálunk is változó még teljesen. Pontosabban a ciklusok már kb. megvannak, de órához még nem lehet kötni (de ez nem is baj). Nappal 2,5-3 óránként eszik, de egyébként óránként szopizik egy keveset, gondolom, iszik. Utána 1-1,5 órát van ébren, aztán kis szopi vagy séta a kocsiban és alvás. Általában du. van egy hosszabb alvás, de van, hogy már 45 perc után felébred. És megint szopit kér. Ma meg egész du. óránként szopik és már ájul is vissza. :)

Éjjel, ha rendesen eszik, 3 óránként kel, ha nem (mert lusta vagyok böfiztetni és pelust cserélni), akkor 2óránként... Nem tudom, melyikkel járok jobban. :)

2012. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!