Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Társzeres babák anyukái, ti...

Társzeres babák anyukái, ti hogy oldjátok meg a hajnali/ reggeli első etetést?

Figyelt kérdés
Rögtön ugrotok babátok első neszére, pici nyöszörgésére.Vagy vártok egy picit még hátha visszaalszik és csak a sírásra mentek tápszert készíteni?Mikor ébred a babátok?

2012. jún. 24. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 2xes tapasztalat alapján írom , már akkor megyek (ha sikerül, nem mindig), mikor nyöszörögni kezd, mert nálunk utána a bömbölés jön :)
2012. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Nalunk erdekesen alakulnak mostanaban a reggelek. Kisfiam egy hete kezdte azt el hogy 5 es 6 kozott nyoszorog, de altalaban visszaalszik. 6 es 7 kozott ebred, de nem azert mert o ehes, hanem mert jatszani akar, tv-t nezunk stb... Reggeli fel8 korul szokott lenni.

Ja szerencsemre, nem siros baba, igy van idom elkesziteni neki a reggelijet, es nekem is van idom hogy felebredjem :)

Egyszoval raerek elkesziteni a reggelijet, mikor mar fent van. :)

2012. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
bocsi nem lenni, hanem enni, elirtam
2012. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia, én az első neszezésére, nyöszörgésére már megyek, mert csak akkor kel fel, amikor már éhes :))
2012. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert én is ugrok az első nyöszörgésre amit még álmában csinál,mert jártam már úgy, hogy vártam és nagy sírásra ébredt.Szegénynek meg kellet várni még kész a kaja.Néha meg mire beérek a szobába a kész tápszerrel szinte fel kell költenem, mert úgy vissza alszik..Várni néha várok a tápszerrel a kezemben, de sokat persze nem lehet állnia a tápinak.

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. jún. 24. 19:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megfogalmaztam :DD
2012. jún. 24. 19:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy az első nyöszörgésre bekapcsoltam a bébiételmelegítőt (kb. 3-5 perc, amíg megfelelő hőmérsékletűre melegíti a vizet).

Mellé volt készítve a cumisüvegbe a tápszer, kimérve. Ha rázendített, csak összeöntöttem, és odaadtam, ha visszaaludt, kikapcsoltam a melegítőt:)


Így nem állt a bekevert tápszer feleslegesen, de mégis egyből kész volt, ha kellett:)

2012. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bébiételmelegítő?Bevallom őszintén még sosem láttam ilyet. És azt hogy?Cumisüvegbe víz és így felmelegíti? Forralni is lehet benne?mert én még forralom a vizet a 3hónaposomnak.
2012. jún. 24. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:

A nagylányomnál is úgy csináltam,és most is,hogy előző este elkészítem a hajnali etetésre a tápszert.Megvárom míg kihűl és berakom a hűtőbe.Az első nyöszörgésre még nem kelek fel,mert van hogy visszaalszik még egy kicsit,ha már tuti hogy nem,akkor bedobom a mikróba és kész is.

Soha semmilyen gond nem volt belőle.

2012. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja jó értem most már.Elolvastam mégegyszer kedves utolsó a válaszod:) Gondolom vizet melegítessz benne és azt ráöntöd a tápira.Értem:) Bár én a tápszer szoktam a vízbe tenni. Köszi a választ :D
2012. jún. 24. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!