Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar tápot enni 10,5...

Nem akar tápot enni 10,5 hónaposom. Mit adjak helyette, hogy tejterméket fedezzem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tápszert váltani.Ehet boltban vagy patikában kapható tejpépet vagy rizspépet.Az is tápszer alapú,de szerintem a sima tápi is kell neki.Tudom,nem olcsó mulatság,de próbálj meg új tápszert adni neki!
2012. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.Most olvasom egy anyuka írását,hasonlóképpen járt mint te.Ezt írta :

"A fiam sajnos csak 7 hónapos koráig fogadta el a tápszert, ő onnantól fogva, 1 éves korig tápszer helyett tejpépet és tejberizspépeket kapott. Amikor pedig 1 éves lett, akkor vezettem be nála fokozatosan a tehéntejet. Napról napra mindig egy kicsit többet. Figyeltem nem lesz-e nála valamilyen tünet, hogy esetleg gond lenne, de szerencsére bírta. 1 hét alatt már rendes adagot kapott, tehát a 2 dl körülit.

Ha elfogadta volna a tápszert 1 éves koráig, akkor is 1 éves korban adtam volna neki tehéntejet."

2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Megpróbálom a tejpépet. De abból is ehet reggel is este is, vajon?
2012. jún. 24. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én babám Milumil Ha vaniliás rizspépet eszik uzsira.(ő tápszert is eszik amúgy)Erre az van írva,hogy napi 1-2 étkezés (pl esti utolsó) kiváltására alkalmas.
2012. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 24. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Szivesen.Mind én voltam :)
2012. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha 10,5 hós, akkor ehet sajtot, abban van a legtöbb kálcium. De ehet még túrót és joghurtot is. Így nincs szükség tejre vagy tejpépre, tápszerre vagy ezeket jobban tudod kombinálni.
2012. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugynennyi idős, s a dm-es bio babylove-os tápot nagyon szereti, a drágábbakat meg más nincs alapon megissza.1300 Ft egy doboz, próbáld ki.Nekem az a gondom vele, hogy hamarabb megéhezik tőle, de az íze tényleg finomabb mint a többinek.
2012. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Felhívtam a védőnőmet...mert este sem akart enni..azt mondta, hogy mivel a ARes tápot esszük, s annak, tényleg nincs jó íze, próbáljuk ki a 3as jelűt, vagy kakót szórjak a mostaniba, vagy próbáljuk meg a tejet, mert sajtot, joghurtokat már eszik amúgy is. Ugyhogy először a tápi, aztán ha nem megy, akkor jön a tej..
2012. jún. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!