Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti személyes (! ) tapasztala...

A ti személyes (! ) tapasztalatok alapjàn, van igazsàg abban, h ha egy baba nyugis a pocakba, akkor szuletése utàn is nyugodtabb lesz, ill. ha sokat izeg-mozog, akkor pedig aktiv lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Pocakban a fiam teljesen nyugis volt, a legnagyobb mozgolódásai este, lefekvés után voltak. Semmi durva kényelmetlenség, semmilyen fájdalmat nem okozott.

Idekinn, mint a Tazmán ördög...

Úgyhogy számomra megdőlt ez a "pocakos legenda". :)

2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám egy percet sem aludt a hasamban, mióta megszületett olyan mint egy kis sajtkukac, izeg-mozog egyfolytában. De szerencsére azért alszik rendesen, csak ha ébren van, hihetetlen energiával bír élni:) 4 hónapos kislány
2012. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lányom nagyon aktív volt pocakban, és kint is az volt aprócska korában. Egy hiperszenzitív örökmozgó volt.

Most 2 éves és sokkal nyugisabb az átlagnál, ahogy néztem. Tehát sokat változott.

2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ez butaság.
2012. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt összefüggés. A lányom a pocakban alig mocorgott, nagyon nyugis volt, most 8 hónapos igazi örökmozgó, egy percre meg nem állna annyi dolga van.
2012. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy gyerek közül egyikre sem jött be, amelyik benn sokat mozgott, az nyugodt lett, a nyugisabb meg sokkal izgágább idekinn.
2012. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Kicsit volt csak aktív volt a pocakomban.Mikor pedig megérkezett közénk...hát valami örökmozgó.Mindig menni kell vele,sosem marad 10 percnél hosszabb ideig meg 1 helyben és nappal szinte semmit nem alszik.
2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A pocakosan nem nagyon mozgott, de miutàn megszületett, annál inkább!

Mindig tesz vesz jön megy, csinál valamit, alig ül le, örök mozgó.

Hamar forgott, felült, mászott, elindult!

3,5 éves, egész nap jön megy kertbe ki be a lakásba, fel az emeletre, le.

Mindenben segít!

2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg, hogy az alvása az első hetekben úgy volt, ahogy a pocakban is. Vagyis amikor pocakban nem éreztem őt mozogni, akkor idekint is aludt.

De persze sokat változnak a babák, meg hát nincs olyan dolog a terhességben, ami ugyanúgy illik mindenkire.

2012. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én lánykám nagyon nyugis volt a pocakomban..inkább kisebb mocorgásai voltak, ritkán virgonckodott. Hát mióta megszületett nincs 1 perc nyugtom sem:) Az elejétől fogva alig aludt nappal..állandóan jár a keze lába, dumál, izeg-mozog. Szóval Én azt hittem, egy kis álomszuszék lesz ha megszületik...de pont az ellenkezője.:)
2012. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!