Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszanak nappal kis...

Hogyan alszanak nappal kis korkülönbséges gyerekeid?

Figyelt kérdés
egy szobában vagy külön? ha egy szobában, akkor együtt alszanak el?
2012. jún. 24. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külön szobában. Egy darabig egyszerre aludtak, most már sajnos elcsúszott az alvás idő, de igyekszem összehangolni, a kicsi elalszik, aztán mire a nagyobb is elalszik addigra a kicsi ébred. 6 hós és 21 hós.
2012. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobában alszanak. Nappal a 9 hónapos kicsi, még 3-szor alszik. A nagy 2,5 éves, csak egyszer. A közös alvásuk 12-15-ig tart. Az a legjobb a napban. Már terhesen eldöntöttem, h mindig altatom őket egyszerre, és sikerült is.Éjszaka is 30 perces különbséggel fektetjük őket. A ngy még fent maradhat kicsikét velünk.
2012. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez sokáig nagyon gáz volt. Mondják, hogy szoktatás kérdése, de én 1 éves korig nem tudtam összehangolni. Azóta jó, mert ebéd után megy mind a kettő aludni. (1,5 év van köztük). Így az első 1 évben majdnem megbolondultam, mert nem volt egy szabad percem sem. Amikor az egyik elaludt, kelt a másik. Ja, és külön szobában alszanak, de így is sokszor a nagy felébresztette a kicsit. A nagyobbik szerencsére már alszik, mint a bunda, mellette ágyút lehet sütögetni.
2012. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külön. 21 hós és 3,5 éves
2012. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél év van köztük, eleinte külön voltak, a pici a mi szobánkban aludt, most költözött át a napokban a gyerekszobába. Szerencsére mindkettő jó alvó alapvetően, így nem kelnek fel egymásra általában. A du pihi egyszerre van nagyjából, bár most a pici ebéd után nem alszik sokat, viszont késő du van egy hosszabb alvása. Ez azért jó, mert van egy kis nyugalmam is, meg a naggyal is tudok külön foglalkozni. Remélem később is hasonlóan ügyesek lesznek, ahogy már a picim többet lesz ébren, a közös du alvás nagy áldás.
2012. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!