Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karúszó vagy úszógumi?

Karúszó vagy úszógumi?

Figyelt kérdés
Hétvégén a Balatonhoz megyünk lassan 3 éves kislányunkkal. Az előző évben használt bébiúszógumiját kinőtte, és már múlt nyáron sem mindig volt benne el. Elég, ha csak karúszót adunk rá (terészetesen nem mély vízben), vagy inkább úszógumit? Esetleg mindkettőt?
2012. jún. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a felfújhatós mentőmellényre szavazok.

Bár mi Dunára szoktunk menni.

Balaton déli partara talán mindegy, ott tényleg alacsony a víz, meg már 3 éves. Talán vidd el, és ő válasszon. NEkem van olyan gyerekem, aki a karúszótól visított, egészen addig, amíg le nem szedtük róla...

2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég a karúszó, sőt, én arra szavazok leginkább. A mellényben megsül.
2012. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a karúszóra szavazok.

És ha adhatok egy tanácsot, kezdjétek el úszni tanítani! Legjobb ilyen kicsi korban. Lehet, hogy úgy érzed, hogy 3 évesen korai, te ismered a kislányod. De ne hagyjátok iskolás korára, sokkal jobban meg tud tanulni most :)

2012. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!