Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a babamos...

Kinek mi a véleménye a babamosoly teáról? A három hetes kislányomnak adjak pocifájásra? Mert hogy édesköményből van.

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mecsek babyt adtam,az kamilla és édeskömény,és bevált.Adhatsz neki nyugodtan szopizás után egy pár kortyot.Vagy ha elalszik szopi közben akkor előtte,de ne sokat,ne azzal teljen meg a gyomra.
2012. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adhatod, de:

Nálunk csak később derült ki, hogy attól (is) fájt a lányom pocija.

Ugye a tejszaporító teában is hasonló növények vannak, ittam is én rendesen... Aztán rájöttem, hogy olyankor fájt a pocakja. :(

2012. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én babycalm cseppet adtam neki, abban is édeskömény van + ánizs, nekünk használt, megnyugtatta a pociját
2012. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!