Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-án szültem, már itthon...

20-án szültem, már itthon vagyunk, de folyamatosan elsírom magam, pedig boldog is vagyok, mert minden rendben, de szorongok, hogy jól csinálok e majd mindent. Volt valaki így ezzel? 35 éves vagyok

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hormonális ez a sok sírás, idővel javulni fog. (Ja és az életkorodtól ez nem függ)

Gratulálok a babához!

:o)

2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi .ha már a kérdés felmerült benned akkor biztos mindent megteszel hogy jól csináld.És ez neki elég is.Gratulálok!
2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

teljesen normális.:) Mindannyian így vagyunk ezzel:) Élvezd a babázást:) Hormonok is dolgoznak még rendesen.Ösztöneidre hallgass leginkább.:)Biztos vagyok benne,hogy mindent jól fogsz csinálni:)

2012. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én most vagyok 38 hetes,még meg se szültem és én is mindig bőgök,és ami a legrosszabb mindenkivel undok vagyok...rettegek én is mi lest még itt szülés után.de ezen állítólag a nők nagyon nagy %-a átesik.
2012. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én már azt hittem, hogy súlyos szülés utáni depresszióm van.

Ha ránézek a kisgyerekre, és látom milyen gyönyörű, már azon is sírok, meg rettenetesen féltem.

Amúgy meg nagyon boldog is vagyok ám, csak még minden olyan hihetetlen.

2012. jún. 25. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után, mikor rámszakadt az az érzés, h ezt a picit én fogom egyedül ellátni, fürdetni, öltöztetni, etetni...úgy hogy előtte tulképp sosem csináltam ilyent...hááááát.....volt h elpityeredtem, h tiszta béna vagyok.....De 3-4 hónap és simán bele lehet jönni, csak legyen meg benned az, hogy 90%ban TE csakis TE tudod, érzed , h mi a jó a babádnak! Fel a fejjel!!:)
2012. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A babám kb 3 hós koráig én is mindig elbőgtem maga :-)ne agódj ez teljesen normális
2012. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik gyerekem szültem nemrég, most volt először, hogy sikerült ezen valamelyest uralkodnom. (Sajnos a férjemnek nagyon nehéz időszaka van, úgyhogy nem engedhettem meg magamnak, emiatt sikerült valahogy, de én is így voltam mindig!)
2012. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már 3 hónapos.(első baba) Az első 4 hétben minden nap sírtam. Akár többször is. Hormonok. Pár hét és túl leszel rajta:) Az első pár napban én sokat bénáztam..most már reptébe cserélem a pelust..gyorsan bele fogsz jönni meglátod, főleg ha kialakul a napi rutin. Kitartás és sok boldogságot a babához!:)
2012. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly Június 19-én szültem, fiam van, és 35 éves voltam akkor:-)

Én a mai napig elbőgöm magam amikor ránézek:-D Én kb 4 hónapig azt sme tudtam, hogy mit csinálok szegény gyerekkel, jobbra balra kapkodtam a fejem. Anyósom tukmált mindenféle hülyeséggel, már bánom hogy hallgattam rá, így utólag tudom mekkora ökörségeket erőszakolt rám, csak, mert be voltam tojva a helyzettől. Sajnos anya már nem él, hogy igazán segített volna. A lényeg, hogy nem tudsz nagyot hibázni:_) Egyébként majd meglátod, hogy minden hónapban okosabb leszel, minden hónapban kineveted majd előző havi Önmagad:-)

2012. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!