Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol vásárolnátok be?...

Kikicsaj kérdése:

Ti hol vásárolnátok be? Honnan rendeznétek be a gyerekszobát a babonak? Brendon? Vagy máshol?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bútorok IKEA-sak, a többit pedig több helyről szereztük be! Érdemes megnézni a Mini Manót is, ha pestiek vagytok! Nagyon profik és az árak nincsenek annyira elszállva, mint a Brendonban!
2012. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ikeába vásároltuk az ágyat meg a pelenkázót, amúgy minden mást a minimanóba.


nézd meg a honlapjukat, szerintem megfizethető áraik vannak

2012. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ma láttam nagyon jó pelenkázóállványt (fehér színű, fa) a Retz-ben féláron (végkiárusítás van).
2012. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyi pénzem van, mi a stílus, ami tetszik, egyáltalán egy helyről akarom-e beszerezni a felszerelést. Mi a kiságyat csináltattuk, mert nagyot, levehető/leengedhető rácsost, kihúzható ágyneműtartóst akartam. A kiegészítőket én álmodtam meg, és a festést, tapétát is. Sokáig keresgéltem, mire összeszedtem, hogy az elképzelésembe beleférjen, de megérte. Most olyan, amilyet akartam és ami a mi stílusunk, egyéni. Szépek a kész babaszobák, de nekem az olyan "gyári", nem tudom.
2012. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A pelenkázót és a kiságyat az Elefániból. Olyan ágyat szerettem volna, aminél 2 rácsot ki lehet szedni és lehessen állítani a rács magasságát.
2012. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a dolgok 80%-át kaptuk/örököltük, a maradékot az Elefániban vettük és az IKEÁban (pl. kis kádat)
2012. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi velük csináltattuk,de Ők Győr mellettiek.Nagyon profik.

[link]

2012. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ágyakat, matracokat a Brendonban vettünk, de mivel ott ocsmányak a pelenkázó komódok, hosszas vadászat után akadtunk rá a vaterán egy stílusban hozzánk illő, szép darabra.
2012. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tőlük vettem egy hasonló szettet.


[link]


Valamint kis bútorokat raktunk a szobájába, ezeket:

[link]

2012. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Brendon.

Totál elájulok azoktól a cuccoktól.

2012. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!