Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapi torta milyen...

Első szülinapi torta milyen legyen? Nálatok milyen volt?

Figyelt kérdés
Érdekel az íz és a forma is, köszönöm! Mindenkinek megy a zöld kéz a válaszért!:)
2012. jún. 25. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
szia.nekem 5.én lesz 1 éves a kisfiam.tejszínes csokitorta lesz kerek formájú és a tetején lesz micimackós ostya. :) ja meg 1 szál gyertya és 1 nagy tüzijáték :)
2012. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orosz krém és fekete erdő torta volt.Mindenkinek ízlett.A lányomnak is :)
2012. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Joghurtos-túrós-barackos.2 marcipánja volt, egy Micimackó, meg egy cica egerekkel.

Egy falatot nem evett belőle:-(

2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsőre én is oroszkrémre gondoltam. Egy picire, amibe belenyúlhat, olyan kis egyszemélyes torta, meg egy 20 szeletes a vendégeknek.


De az oroszkrémbe nem süllyed bele a marcipán? Most hirtelen nem is tudom, pedig mi is azt szeretjük....:/

2012. jún. 25. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Csoki torta, marcipánból bevonva, egy kerek sajt alakja volt, lyukakkal. A lyukakból marcipán egérkék kandikáltak ki, a tetején pedig egy cica volt.


A macskát egy az egyben megette, a tortából is egy szeletet

Már 10 hónaposan kapott tortát, imádja a sütiket, tortákat, sokat sütök.

2012. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is tejszínes csokitorta volt. 1 szeletet szétrombolt, talán 2 falatot evett belőle, a vendégsereg falta fel.

Egy marcipán kutyus volt rajta, 1 szál gyertya.

2012. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak Tigris forma tortája volt-a hátán egy egyes gyertyával-, mert akkor éppen egy plüss tigris báb volt élete nagy szerelme. Csokitorta volt, kicsike, kb 10 szeletes, isteni finom, egyáltalán nem az émelyítően édes kategóriából. A formáját imádta, kicsit evett is belőle, és ez nagy szó, mert ő nem igazán szereti az édességet.
2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajttortát sütöttem,marcipán figurákkal és barackkal,de egy falatot sem evett belőle:( Szegénykém nagyon lázas volt akkor.
2012. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Auchanabn vettem tortát, csokitorta volt, hupikék törpikés mintával a tetején. Nagyon finom volt, és szerintem baromi olcsó is. Vettünk rá gyertyát, zenélős tűzijátékot. Nagyon tetszett neki. :)
2012. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én a kezdetektől igyekeztem figyelni, hogy egészséges ételeket egyenek a gyerekeim, szóval kizártam a boltit, a csokisat, cukrosat, mázasat... sokat keresgéltem az egészséges recepteket, amiket egy EGYÉVES baba is nyugodtan megehet és a felnőtteknek is ízlik.Nem volt egyszerű, ezért amiket találtam, itt összegyűjtöttem:


[link]

2014. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!