Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Három napos láz?

Anyukák! Három napos láz?

Figyelt kérdés

7 hós fiamnak 3 napig magas láza volt (38-39 felett).

Semmi más tünet nem volt.Most viszont tiszta kiütés lett a kis teste(hajas fejbőr,arc,felsőtest,nyak).

Láza már nincs,étvágya már van,olyan mint szokott lenni.

Valahol hallottam már erről a 3 napos lázról.

Tényleg van ilyen és ha igen akkor orvos miért nem mondta,pedig voltunk ügyeleten és háziorvosnál is a magas láz miatt,mert ugye kiütés akkor még nem volt.

Mi tévő legyek?Aggódjak?Vigyem vissza?Vagy ez is hirtelen és nyomtalanul eltűnik majd mint a láz?

Egy első babás Anyuka!


2012. jún. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia hát akkor már szerintem nincs miért nem aggódnod

mert a 3 napos láznak ez a tünete ,ill a végének a jele!!!

De én azért elvinném dokihoz mert még picike!!

Én ezen már átestem a kisfiammal vagy 10x!üdv egy 35 hetes kismama

2012. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondták,h valamilyen vírus valószínűleg?Nekünk is ezt mondták,én kérdeztem rá,azt mondta,h igen,így szokták hívni,de ők sem tudják ezt addig,míg kiütéses nem lesz..Lehet ezért nem mondták,mert lerendezték a "valamilyen vírus"válasszal,ami tulajdonképpen igaz is..

Amúgy a kiütések valóban a betegség végét jelentik,de hogy te is megnyugodj,hívd fel az orvost,mond,h mi van,majd ő dönt,h vidd-e vissza vagy sem..:)

Elsőnek meg kicsi off: ez a betegség olyan,mint a himlő,egyszer kapja meg az ember,én úgy tudom..

2012. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Nem Te írtad ki ezt a kérdést?

Itt ugyanerről volt szó. Kijönnek a pöttyök, és ennyi. Ne aggódj, a pöttyök is úgy múlnak majd el, ahogy a láz.

2012. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vinném...

3 napig tartanak majd a pöttyök is :), de legalább nem viszketősek :)

2012. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,igazatok volt a kiütéssel kapcsolatban.

Kaptunk Fenistil cseppet és Calcium pezsgőtablettát rá!

Remélem hamar elmúlik :)!

2012. jún. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!