Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apja hianyzott 8 honapos...

Apja hianyzott 8 honapos babamnak? Vagy? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
11 napot voltunk szabadsagon,nyilvan egyfolytaban egyutt babaval volt apa is,ma ment eloszor dolgozni,a 8 hos babam sirt,konnyekkel,ha leraktam,probaltam jatszoszonyeget,jarokat,szonyeget,kompot,mindent,csak akkor hallgatott el,ha folvettem.ezt fel 3ig birtam,aztan hagytam,hadd sirjon,akkor meg elkezdett hanyni ,2-3szor,annyira sirt,meg nagyon rosszul nezett ki.Aztan haza jott az apja es azota letehetem barhova,nem sir.vajon megtanulta,hogy nem veszem fel ugysem vagy az apja hianyzott neki vagy mi mas?
2012. jún. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.biztos hogy az apja hiányzott neki nagyon.az én kisfiam is ilyen. :) de ilyenkor inkább próbáld meg legközelebb valamivel mégis lekötni a figyelmét,tudom hogy nehéz mert nekem is sok ilyen napom volt már és még lesz is
2012. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Igen, az Apukája hiányzott neki! A kisfiam is nagyon apás! Most komolyan képes voltál hányásig sírni hagyni szegény gyereket????? Ne haragudj, de nem hinném hogy ez volt a megoldás. Tereld el a figyelmét, játssz vele, hallgass zenéz vele, sétáljatok, bármi csak ezt ne!
2012. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
masodik hozzaszolo miatt megegyszer-NEM ENGEDTE,HOGY LETEGYEM!!!!!!!!!!!!VAGYIS NEM TUDSZ PISILNI,INNI,MEGETETNI,STB.MERT A KEZEDBEN VAN EGY 12 KILOS GYEREK
2012. jún. 25. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
És most nyugodtabb vagy hogy lepontoztál?
2012. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az apukaja is hanyozhatott meg a hirtelen kornyezet valtozas is a nyaralas utan. megszokta, hogy ott vagytok, gondolom jol ereztetek magatokat, sokat tekeregtetek egyut, sok uj inger es dolog erte, sok erdekesseget latott.... Aztan vissza a hetkoznapokba. Bevallom oszinten meg nekem is nyaralas utan rossz visszarazodni a hetkoznapokba. Egy baba sem mas csak o meg nem tudja a tudtunkra adni. Majd idovel ismet megszokja az otthon meleget es minden rendben lesz. Oket meg nagyon felkavarja es megzavarja az ha valamit megszeretnek aztan nincs tobbe. :)) Kisfiam 28 honapos es ahanyszor nyaralni voltunk es hazatertunk mindig ki volt fordulva magabol 2-3 napig aztan semmi gond nem volt.
2012. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!