Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával megyünk a balcsira,...

Babával megyünk a balcsira, szükséges neki a neoprén ruházat?

Figyelt kérdés
5 hónapos és imádja a vizet, mindenképpen szeretném bevinni pancsizni, de nem akarom hogy megfázzon a kis drága.
2012. jún. 26. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Balcsi kimondottan meleg. Biztos,hogy nem fog megfázni. :)
2012. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:)))))))))))))))))))))))))))
2012. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Balatonnál élek...a víz nagyon jó meleg. Inkább arra figyelj, nehogy leégjen :)
2012. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen picire nem is lehet kapni neoprén ruhát:)))


Elég rá egy úszópelenka, 50 faktoros nap tejjel lekenni, és egy kis kalap.


Max vehettek ég olyan úszógumit, ami beleülős, aminek a tetején van tető/napellenző.

Kellemes meleg a Balaton vize!

2012. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök, hogy idén ilyen jó meleg:-) Tavaly a nagyobbik fiammal fáztunk rendesen.


Utolsó válaszadónak

Ha nem lehetne kapni, akkor nem teszem fel a kérdést:-)

2012. jún. 26. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Linkeld már be légyszi hol lehet kapni, mert én már egy ideje keresgélem a neten, de csak ezeket a rendes fürdőruha anyagból kapható fürdő dresszeket, vagy szörf ruhákat találom kisgyerekekre/babákra, ami nem a hidegtől, hanem a napon való leégéstől véd.
2012. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bár már késői a válasz, de másoknak hátha segít.

Én 1 éves kor előtt nem is vittem tűző napra a gyermekemet, csak 5 körül mentünk fürdeni, akkor is 50 faktoros uv ruhával, mert a kapható naptejek közül egyet sem találtam olyan összetételben, amit rákennék a gyermekemre.

Addig keresgéltem, amíg találtam ilyen ruhát, így azt akárhányszor ráadhatom, nem kell a krémezéssel foglalkoznom még a mai napig is (biztos láttatok már kergetőző anyukát, mert a gyerek utálta kenetni magát)

Amikor pedig hideg volt a víz, mi neoprén ruhát használtunk, mert igen, bébi méretben is van. Ebből van 'pelenka' is, ha csak arra van szükséged.

Mi itt vettük:

[link]

2013. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!