Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap ballagásra megyünk, de...

Holnap ballagásra megyünk, de félek, hogy kevés az a ruha, amit rá akarok adni, adjak rá kabátot v. pulcsit?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy aranyos kis szettet, hosszú ujjú felső egy kis farmerhez hasonló anyagból készült ruhával. Adok alá még egy rövid ujjú body-t, kis harisnyát és egy fülét is takaró kalapot. Szerintetek elég ennyi, mert holnapra jó időt mondanak? 4 hónapos és de. 10-kor lesz a ballagás.
2008. ápr. 30. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlöltöztetni a babákat hisz az sem jó.Mindig az legyen szem elött,hogy egy réteggel több ruha legyen rajta még ilyenkor(nem bundára gondolok) és az böven jó.De ha mondjuk babakocsiba lesz vékonyabb takaróval takard be.Szerintem bőven elég lesz.
2008. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se öltöztesd túl, az se jó, ha melege van. Vigyél magatokkal egy takarót, ha úgy érzed, szükséges, akkor betakarod és kész.
2008. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!