Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy élitek meg most, hogy...

Hogy élitek meg most, hogy anyák lettetek, ha olyan hírt hallotok, amibe egy baba sérül meg, vagy ölnek meg?

Figyelt kérdés
Azon kaptam magam, hogy amíg nem volt gyerekem, addig nem rendítettek meg ezek a hírek annyira, de amióta meg van az én is másfél éves, édes aranyos , kicsi fiam azóta nem bírom ezeket a híreket!
2012. jún. 26. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pont ugyan ez van nálam is!!Már híradót sem nézek,mert konkrétan elszorul a szívem mikor ilyen szörnyű hírek vannak!

De érdekes,mert a filmeket, amiben gyereket rabolnak el vagy vamit csinálnak vele nehezebben bírom.

Van egy film, váltságdíj a címe azt hiszem, elrabolják benne Mel Gibson gyerekét.Szülésem előtt élveztem, tényleg jó,izgalmas kis film.Aztán mostanság adták a TV-ben, gondoltam megnézem,mert régebben tetszett, hát majdnem bőgtem rajta!És az én fiam is már "nagy",20 hónapos, szóval már nem a hormonok játszanak.

2012. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban végig bőgtem ezeket. Aztán elszoktam a híradóról!
2012. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy keményke fog hangzani, de még terhességem, gyerekvállalás előtt nagyon szerettem az ilyen sci-fi horrorfilmeket. Ott van pl. az alien ,amikor lezuhan a hajója a predatoroknak egy erdő közepén, és az apa meg a kisfia találja meg benne az aliennekkel.... Na, az ilyet simán, gyomorból végignéztem. Amikor megszületett a gyerkőc, később lett 1-1 szabad estém, mondom mit nézzek mit nézzek, hát jó lesz ez az alien....Amikor jött az a repülő micsoda és aa kisfiút is célba vette...na ott kivert a víz, nem bírtam tovább nézni, összeszorult a gyomrom....és ez azóta így van, akár híreket olvasok, látok...mindegy. Nagyon fáj a szívem, ha gyerekeket bántanak, vagy történik velük vmi...:(
2012. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azóta én is kivagyok az ilyen hírektől... Hogyan lehet bántani egy édes kisbabát/ kisgyereket?! Végtelen szomorúsággal tölt el az ilyen. Pont tegnap láttam egy filmet, amiben az volt, hogy kint a tűző napon hagyta az apuka a kocsiját, benne egy kisbabával... Na ennyit láttam belőle, kerestem mást.
2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mindannyian így vagyunk ezzel,és ez lenne a normális érzés,sőt engem még az is megvisel ha valaki fiatalon hal meg balesetben vagy bármi másban...még elgondolkodni is rossz ilyesmin!
2012. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok...áááá...én is láttam tegnap azt a sorozatot,mikor az apuka otthagyta a kocsiban...szörnyű volt!!valamiért ott maradt a TV,még tettem-vettem és a végén tudod mi derült ki??hogy direkt hagyták ott a szülők, mert már egy gyerekük meghalt vmi betegségben, és úgy tűnt, hogy most nála is előjön....na mondom ilyen nincs a világon!
2012. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én a Nagy házalakításon (akár a külföldi, akár a magyar) szoktam bőgni. de azt vettem észre, hogy pl. apum is azóta érzékenyebb és még az ő szeme is bekönnyesedik, pedig sosem láttam őt sírni.
2012. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ugyanez nálam is. Filmeket sem bírok már nézni én sem. :)

Két hete láttam egy sorozatot, amiben gyerekeket raboltak, azóta folyamatosan ezen kattog az agyam...

2012. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondjátok! Ha nagy ritkán véletlenül híradót nézek, tutira van benne valami szörnyű hír gyerekekről és konkrétan végig bőgöm az egészet :( Pl. nemrég az elütött ikerpár vagy most olvastam, hogy a 15. emeletről az ANYA kidobta a gyerekeit... Ááááááá, ilyenkor annyira rossz érzésem van, hogy lehet ilyen felelőtlen, nemtörődöm és sokszor sajnos gonosz egy ember, hogy ártatlan gyerekeket bántson? Főleg a sajátjait, akik vakon bíznak benne!

Mondjuk bennem is van bőven agresszió, mert az ilyet ilyenkor simán agyonverném vagy lelőném...

2012. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon horror imádó vagyok, de mióta megszültem nem bírom.Főlleg ha gyerekekről van szó.Észrevettem, hogy teljesen máshogy nézek az emberekre.Ha egy felnőtt ember hal meg, akkoris annyira megérint a dolog...

Azt a sorozatot énis néztem a feléig kb. Nagyon sírtam amikor a babát megtalálták:(

2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!