Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet kiszívni egy 16...

Hogy lehet kiszívni egy 16 hónapos orrát úgy, hogy lehetőleg ne ébredjen fel és legyen fent hajnalig?

Figyelt kérdés
Nagyon szörcsög, alig kap levegőt. De ha most elkezdem szívni, tuti felébred, és nem fog elaludni. Vagy megis? Nincs tapasztalatom, szerencsére éjjel még sosem kellett szívni neki.
2012. jún. 26. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most alszik? Mivel akarod kiszívni? Én mindig elalvás előtt szoktam, aztán cseppentek az orrába, hogy kapjon levegőt éjjel. Szerintem minél előbb csináld, akkor talán könnyebben visszalszik...
2012. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alvás közben én nem szívnám.Egyrészt tuti hogy felébred rá,másrészt megrémülhet,hisz nem látja mi történt történik vele.Ha muszáj szívni,ébresztgesd fel.
2012. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt..Pont ennyi idősen egy hónapja..Én kiszivtam neki és legnagyobb meglepetésemre visszaaludt simán..azért be volt készitve a tápszer hátha jól jön "altatónak..de semmi a sóoldatot még álmában cseppentettem az orrába,vártam öt percet,félhomály,porszivó kint csak a csövét vittem a szobába minél kisebb zajt csináljon..

Segithet neki alvásban ha törzstöl felfelé kicsit alápárnázod hogy ne feküdjön vizszintes helyzetben mert akkor nehezebben kap levegőt..

Persze csak ha elaludt párnázd fel mert amugy képtelenség hogy felpolcolva bealudjon:)

Sok sikert!

Majd ird meg mi volt!

2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja persze ébreszd fel előtte,semmiképp se támadd le álmában a porszivóval vagy akármivel is akarod!
2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavarja úgy is fel fog ébredni a szürcsögésre és akkor nyugodtan leszívhatod neki.Nekem mindig visszaalszik a lányom.Remélem neked is!Jobbulást a kicsinek!
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, elektromos orrszívónk van, egy fokkal halkabb a porszívósnál. Oda van készítve, az előbb meg ébredt, de vissza is aludt, szóval akkor annyira nem zavarja. De ha nem tud aludni, akkor meg kell szegényt ébresztenem.
2012. jún. 26. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
én azt csináltam, hogy kitámasztottam párnával alvás közben a fejét, felfelé nézve, hogy az orrából a cucc lefolyjon a torkába. Kamillát párologtattunk, meg neki való mentolos cseppeket, hogy ne száradjon be.
2012. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már az is eszembe jutott, hogy cseppentek az orrába gyorsan, arra talán nem ébred fel. És akkor ha megemelem a fejét, és úgy cseppentek, akkor lefolyik neki?

Bocs a hülye kérdésekért, de szerencsére ilyen még nem volt.

Mondjuk most ahogy hallom jobban alszik, az előbb kapott Nurofent, mert felment a láza is.

2012. jún. 26. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:

En is almaban szoktam csepegtetni :)

De sosem csinalnek olyat, hogy almaban szivni kezdem az orrat. En se szivesen ebrednek arra, hogy le vagyok fogva es turkalnak az orromban :) En ejjel nem szoktam szivni, eleg volt az orrcsepp, calcimusk elalvas elott.

2012. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!