Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már valaki így és ha...

Járt már valaki így és ha igen, mire váltott?

Figyelt kérdés
A 3-as Pampers már kicsi a lányomra (szűk a combjánál, a 4-es viszont nagy. Lóg a lába között. 9 kg körüli a súlya. Kipróbálnék más márkát, de nem tudom melyiket érdemes. Olyan kellene, ami jó nedvszívó, mert sokat pisil.
2012. jún. 26. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Libero, DM saját márkás pelusa. Az én tapasztalatom szerint ezek nagyon bírják.
2012. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a Liberoval jártunk ugyanígy.

Egy ismerős ajánlotta, hogy próbáljuk ki a bugyipelust.

(Eleve nem bírta már a lányom a pelenkázást sem...)

Kipróbáltuk, és azóta is ennél maradtunk. Itt van még 2 csomag sima 4-es pelus, ami elvileg még jó lenne rá, de képtelen vagyok már ráadni, úgy megszerettük az Up&Go-t.

Szerintem sokat bír, és sokkal csinosabb, mint a másik. Nem lóg a lába között, ha pisi van benne. :)

Én a Liberora esküszöm, sosem próbáltunk más márkát. Ill. 1x a Pamperst, de csúnyán kipattogott tőle a feneke.

De talán a Pampersnek is van bugyipelusa. Próbáljátok meg, hátha nektek bejön!

2012. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Liberot használtunk eddig,de sajnos most nem engedhetjük meg ezt anyagilag.A lidlben kapható Tuojours pelus nálunk bevált.Még eddig egyszer sem ázott át vagy folyt ki belőle semmi.Pedig volt olyan,hogy este 8-reggel 9ig rajta volt.És árban is jó.
2012. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!