Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a baba nyelvét...

Mikor kell a baba nyelvét felvágni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ha le van nőve. születése után még a kórházban megcsinálják
2012. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, le van nőve, nem vágták fel a kórházban, akkor mikor kell elvinnem?
2012. jún. 27. 00:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vágják fel a kórházban, főleg, ha észre sem veszik...


A mienk már 4 hónapos és még mindig nem jutottam el vele a sebészetre. Evésben nem zavarja, de a beszédfejlődés miatt jó volna a közeljövőben.

Szóval minél előbb, annál jobb.

2012. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Τőlem örökölte a gyerek, amig nem tudtam beszelni, addig nem vágták fel, után meg már késő volt mert már nagy volt a szám és én nem hagytam :). Mostanára már talán nem raccsolok, csak ha nagyon fáradt vagyok.
2012. jún. 27. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:

minel elobb. nekunk a 6. napon vagtak fel, epp elengedtek volna, amikor a doktorno megkerdezte, hogy nem e sebes a mellem. nem tudom arra tűzforró sebes, piszkosul fájó égő micsodára gondolt, mondom de. azt mondja nem csoda, nagyon le van tapadva a gyerek nyelve.

2 perc alatt felvagta, en meg vertem a fejem a falba, miert nem lehetett a masodik napon (ugye naponta vizsgaltak)..


allitolag nekem is felvagtak. igazabol semmi gond, de szerintem minel elobb.

2012. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem semmi baja nem lett a cicimnek, még annyi se mint másnak... Mi az összefüggés?
2012. jún. 27. 11:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Na majd ha felvágják, biztos meglátom a különbséget...
2012. jún. 27. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nálunk is az én "örökségem", csak nekem az apukám szemfülesebb volt annak idején és pár napos koromban felvágták. Nekem szülés után volt épp elég bajom, nem hogy még a nyelvét is figyelgessem, főleg mivel ügyesen szopizott az első alkalommal egyből.
2012. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettőnek felvágták pár hetesen. Minél hamarabb, annál jobb. Egy pillanat az egész. A kórházban abszolút nem foglalkoztak ezzel.
2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!