Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudjam elerni hogy 11...

Hogy tudjam elerni hogy 11 hetes babam anelkul is ellegyen, hogy kezben kelljen tartani?

Figyelt kérdés
Mar szinte semmit nem tudok csinalni, mert a kisfiam csak akkor nem sir ha olben van eleg sokat van ebren, csak akkor tudok tenni-venni egy kicsit ha alszik. Ti hogyan oldjadok meg?hozzá teszem hogy lágyéksérve van,bár a sérv ritkán jön ki,és tudom hogy csak akkor fáj ha kijön!!!
2012. jún. 27. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Úgy,hogy nem veszed fel akkor sem,ha sír. Hozzászokott,hogy ölben tartod. Néhány nap alatt leszokik róla.
2012. jún. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolónak abban igaza van, hogy innentől ne nagyon vedd kézbe, de ezt nem úgy kell csinálni, hogy lerakod mint 1 zsák cementet azt kész.

Csak közbe kérdeznék..a mozgásfejlődésben hol tart?Áll már?Vagy ül?Én lányom ilyenkor már jól el volt egyedül...mondjuk ő ilyenkor már elindult.Na mindegy!

Szóval úgy kell elkezdeni, hogy mostantól ha baja van, nem felveszed, hanem te fekszel/ülsz mellé, és úgy szeretgeted.Így játszotok..és hasonlók.az elején tuti, hogy így is sírni fog, de lassan megszokja.Aztán lassan ott hagyod játékokkal amíg megcsinálsz 1 kávét, aztán egy idő után már egy szendvics is megy majd sírás nélkül...és így tovább.Szoktasd le magadról, mert a babád egyre csak nehezebb lesz, és szerintem mozgásfejlődésileg sem a legjobb ez így!

2012. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, szerintem fèlrenézted. 11 HETES nem hónapos :)

Nekem 10 hetes a pici, ugyanez a gond... Én azt csinálom, hogy amikor leteszem, föléhajolok és mosolygok, énekelek, szórakoztatom, majd ha megtetszik neki egy játék, azzal egyedülhagyom egy idő után.. Szèpen lassan nálunk ez kezd működni, már csak délután van hosszabb ideig kézben.

2012. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsónak mondom a kisfiam még csak 11 hetes!!!azért köszike a válaszokat!!
2012. jún. 27. 07:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Jujj b.asszus!!Ne haragudj!!!!Reggel van még.. :P

Na akkor az más..de a megoldás szerintem nem változik, sőt még jobb is ha csak ennyi idős, mert azt amit leírtam 11 hónaposan elkezdeni már húzósabb!!

Még egyszer bocsika!!!

(Így zárójelbe megjegyezném, hogy azért még nagyon pici, és ilyenkor még bőven szüksége van anyuci melegségére a picinek, úgy hogy ez ilyen korban még annyira nem probléma.Nem véletlenül van ilyen pici baba mellett felfordulás mindig a lakásban!!!)

2012. jún. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj vele mindig új dolgokat megismertetni, ami leköti egy kicsit, aztán uccu mosogatni, mosni stb, de gyorsan, mert hamar megunja egyedül.

ha megszokja, hogy kicsit egyedül van, játszik,de ha jelez te ott vagy, akkor egyre többet tudod magára hagyni, mert tudja, hogy ott vagy, csak szólnia kell.

azért ne felejtsük el hogy ő 9 hónapig csak a te szívverésedet hallgatta, hogyne hiányozna neki,szerintem fő a fokozatosság.

2012. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a babatornáztató vált be.


[link]


Letettem egy paplant a földre, rá a babát, és fölé ezt a játékot!

Nagyon élvezte, nézegette, próbálta lökdösni, így tanult meg oldalra fordulni, higy elérje a játékokat.


Ha sérve van, nem szabad hagyni sírni, mert az erőlködéstől, sírástól fáj neki, és kijön!


Igazából pici még ő, nem nagyon tudja magát semmivel sem lekötni, ezért ölben szeretne lenni!

Próbáld úgy csinálni a dolgokat hogy este mikor elalaszik, é napközben mikor alszik.


Hordozóban is teheted, és vidd magaddal, a hirdozó fogójárabakassz madzaghal csördőketbneki.

2012. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd pihenőszékbe és vidd magaddal a konyhába ha mosogatsz, vagy főzöl, vagy tedd nagy ágyra és feküdj mellé, mutogass neki játékokat.
2012. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom hasonló baba volt, én ezért(is) kötöttem ki a hordozásnál. Mindent meg tudtam vele csinálni, úgy, hogy rajtam volt kendőben. Most már másfél éves és alig- alig kéretőzik fel, szépen el tesz- vesz körülöttem, tehát nem lett a hordozással elkényeztetve.
2012. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!