Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom, még...

6 hónapos kislányom, még mindig nem alussza át az éjszakát.9kor alszik már fél 1 felé fönt van, onnantól 2-3 óránként fent van. Vacsira kap, rizs pépet, meg anyatejet is, így se! Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én lányom 14 hónaposan aludta át először az éjszakát. Előtte is voltak időszakok, amikor jobban aludt, de azóta tart ez a jó széria. Előtte próbáltam már mindent, de akkor is ébredt éjjel.
2012. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És mindig enni kért,vagy csak nem aludt jól?
2012. jún. 27. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom dettó. Ő csak anyatejes. Felkel, cicizik vmennyit és már alszik is tovább. Én már beletörődtem. 5 és fél hós baba anyukája
2012. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma 2 éves a lányom,és még soha egyetlen éjszakát nem aludt át,14 hónapos koráig evett is,azóta csak inni kér kb 2x3x minimum...
2012. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is ez a helyzet,eszik alszik tovább,akkor csak törődjek bele?
2012. jún. 27. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom, ő a harmadik gyerekem, még mindig felkel éjszaka enni. Az elsőt Apa 14 hónaposan leszoktatta (én akkor szültem, Apának kellett felkelni etetni, de ő elég határozottan nem adott a gyereknek, oda ment, megsimogatta és kész. Érdekes módon én hiába próbáltam volna ezt meg, biztos, hogy hatalmas sírás lett volna belőle.) Második gyerekem pedig 8 hónaposan tápszeres lett, na ő onnantól alussza át az éjszakákat. Én beletörődtem a sorsomba. Egyszer majd csak lemond az éjszakai zabálásról...
2012. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még egy felnőtt sem aludja át az éjszakát (csak mi nem emlékszünk rá, hogy felkeltünk, nagyobb gyerekeknél is így van), szóval ezt elvárni egy babától irreális :) Nem biztos, hogy éhes (bár 6 hósan nagy valószínűséggel még az), valószínűleg csak megnyugtatásra vágyik, hogy érezze, hogy biztonságban van, nyugodtan aludhat tovább. Ez egy evolúciós ösztön, nem is szabad letörni, majd eljön, amikor békén hagy titeket éjszaka!
2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!