Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál a 4 hós fiú...

Miket csinál a 4 hós fiú babátok és mekkora?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a többiekhez képest hol állunk a fejlődésben? Az én fiam most 5700g és 64cm.

2012. jún. 27. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az én babám 5800g, 65cm, kislány. A legjobban hason szeret lenni, nyújtott karral támaszkodik, kukacozik, emelgeti a fenekét, nézeget és fogja a játékait. Hanyatt fekve nem szeret lenni. Már fordult hasról hátra és hátról hasra is, de csak nagyon ritkán, eddig összesen 3 hét alatt 5-ször fordult meg. Mindennel eljátszik, de egy idő után szeretne ölben lenni, ilyenkor kicsit felveszem, de ha megnyugodott visszateszem, mert már próbálgatja a hisztit. Az éjszakát átalussza, nappal is alszik minden szopizás után kb 1 órát. Remélem mindent leírtam, amire kíváncsi voltál :)
2012. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 4 hós 7200gr és 66 cm.(3170gr és 51 cm volt születésekor).Most már forog,sikít,kacag,magyaráz.Amióta át tud fordulni imád hason lenni.Anyatejes baba
2012. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam pont ma 4 hónapos,7500g és 64 cm.Nagyon jó alvó és nagyon szereti a pocakját is,imád játszani,rengeteget gügyög,szinte be sem áll a szája,annak ellenére hogy könyékig a szájában van és csupa nyál minden.Hátról hasra tud fordulni és ezt meg is teszi 5 percenként,kúszik a szőnyegen,emelgeti a fenekét.Hasról hátra még nem igazán tud fordulni,ehhez segítséget szokott kérni.Az éjszakákat már 2 hónapja átalussza.
2012. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a héten 5 hónapos, 4 hónaposan volt 6680 gramm, 63 centi. Már 3 hósan hátról hasra fordult, de hasról hátra kb 2 hete próbálkozik. Hangosan nevet, hangosan beszél, kiabál, megfogja a játékokat és pakolja a szájába :)
2012. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasról hátra tényleg nehezebb? A kisfiam egy hete (Holnap lesz 7 hetes) hasról hátra fordult. Igaz azóta sem fordult ez elő és eléggé be volt gurulva...:) Le akartam videózni, de mondom még tuti nem tud, erre tessék, de lehet hogy egyszeri alkalom volt, de hozzá se nyúltam :)
2012. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!