Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan megőrülök, nem érzem...

Lassan megőrülök, nem érzem magam jó anyának, kimerültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk egy három napos lázon, kevés alvás, sok szenvedés. E mellett minden esély meg van rá, hogy a felső két foga is jön, és egyszerűen folyamatosan nyűgös, mostmár több, mint egy hete. Sikítva sír, ha nem az van, amit akar, de ha vele vagyok, akkor csak tép, nyúz, az sem jó. Már nem tudom mit csináljak, úgy érzem, hogy kezd elfogyni a türelmem, a kitartásom. Tudom van, akinek rosszabb, de már úgy érzem megőrülök.
2012. jún. 27. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen idös? add oda apának mamának 2-3 órára te meg dőlj le pihizz menj barátnőzni s felfrissülve vághatsz neki. Nehéz korszak nekem csak 8 hónapig tartott a helyzet de már tul vagyunk:):)

babónak este adj Vibrucol kupot enyhe nyugtató hatása van jobban tud majd aludni a kicsi

2012. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

14 hónapos. Éjszaka remekül alszik, csak mostanában a nappalok szörnyűek. Mintha azt akarná folyton vele foglalkozzak, de ha meg ez van, akkor nem jó. Amikor lázas volt sokat volt karban, lehet hogy most is ezt akarja?

Apa sajnos napközben dolgozik, az én szüleim vidéken laknak, a párom szülei pedig tojnak a fejünkre, úgyhogy nincs segítségem. :S

2012. jún. 27. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Barátkozz, remek az idő, menjetek csavarogni, kirándulni, állatkertbe, stb. Sok helyre lehet menni ilyenkor is.
2012. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak épp, hogy picit pihenni szeretnék. A férjem tegnap itthon volt, elég sokat csavarogtunk, viszont a leányzó ki nem állhatja a tömegközlekedést, tehát e téren ez is csak kínlódás lenne. Voltunk már vele vadasparkban két hete, és nem kimondottan érdekelte, szóval nem hiszem, hogy az állatkert jobban lekötné.
2012. jún. 27. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot, attól nem leszel feszült.

Vannak, lesznek ilyen korszakok még hogy csak ölbe ölbe, semmi sem jó, türelem.

Hívj át ismerősöket kisbabával, tudsz valamivel kávézni, a gyereknek is lesz társasága.

Játszóház, strand! Vagy a kertben strandolás!

Vegyél zsírkrétát, hátha rajzolna, valami új elfoglaltságot találj ki neki!

2012. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, hátha neked is: elfekszem a szobában a földön, ha akar valamit odajön, hozza például a könyveit, akkor olvasok, ha megunja továbbáll, játszik egyedül. így a gyerköc is elvan meg én is pihenek kicsit! :)
2012. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos és szintén nagyon anyám, ölbe levős lett:) Jönnek sorban a fogai és azért kínlódik, neki se jó semmi. Viszont ez a lefekszem a földre dolog nálunk nem jön be mert rámül és lovacskázik :) Szóval a pihi kilőve :D Éjszaka is sokat ébred sírva, reggel már 6kor fent volt. Most éppen próbál elaludni...
2012. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*anyám=anyás akart lenni :)
2012. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én tegnap voltam így. 15 hós, jön a foga, nyűgös. Ráadásul náthás. Plusz egy kis fűszer: 4 hós a szoptatott kisfiam, aki szintén náthás. Ja, és még a 3,5 éves is beteg, náthás. Természetesen én is beteg vagyok.:) éjszaka 2x 30 percet aludtam. Szerintem ez pont az az időszak amin át kell esni. Nincs ötletem. Minden jót. Kitartás!
2012. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Sajna elmenni már csak a miatt se tudnánk, mert jelenleg viharosan tombolva fúj a szél, és azt tegnap se nagyon viselte el. Most picit alszik, de már előre félek az ébredéstől.
2012. jún. 27. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!