Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babám pár napja...

Másfél éves babám pár napja dörzsöli mindkét szemét. Nincs más tünete. Mi lehet ez, vigyem feltétlen orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem váladékozik, ilyen nagy fehér csípák?

Nekünk volt, egy enyhe leforgású kötőhártya gyulladás, és szemcseppeket kapott rá.

2012. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem, semmi ilyesmi. Talán picikét pirosas a környéke, de azt sem mondanám szokatlannak. Csak biztos zavarja szegénykémet ezért nem tudom hogy mit csináljak.
2012. jún. 27. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy csak homok vagy valami ilyesmi ment a szemébe.

Talán próbáld meg egy kis kamillateás vattával áttörölni a szemét.

2012. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem allergia lehet.
2012. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is mindig kamillaval torlok, ha nincs mas tunet. Kukit, szemet, fulet, ha nem javul 2 napon belul, akkor megyunk dokihoz.
2012. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hós a babám, ő is dörzsöli a szemét. Én sem tudtam először miért, aztán 3 okot találtam, amik eléggé banálisak

- álmos (ezt gondolom kiszűrted)

- ha mérges

- és amire most jöttem rá: a frufruja oda logott és az piszkálta (este hajvágás lesz :-) )

2012. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!