Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a bébiétel, amiben...

Melyik az a bébiétel, amiben nincs cukor?

Figyelt kérdés
Én eddig csak az univert találtam....
2012. jún. 27. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hipp (de meg kell nézni mert 1-2 gyümijében van, de csak nagyon kevésben), Babylove, Nestlé Alete
2012. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

nem 1-2 gyümijében van, hanem mindegyikben, ugyanis a gyümölcs az cukor és víz, így a gyümölcscukor tartalmat is feltüntetik.

meg lehet nézni, sok bébiételbe almát tesznek, és ennek a cukortartalmát tüntetik fel, nem pedig belecsaptak 10deka kristálycukrot

2012. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. ez nem így van. Ha megkóstolod az univerest, amiben nincs cukor, és egy olyat, amiben van, akkor érzed a különbséget!
2012. jún. 27. 10:31
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Valóban minden gyümölcsösben van cukor, a gyümölcscukor miatt, de gondolom arra gondolsz amihez tesznek is. Az univerben nincs, de rá is van írva azokra, hogy nem tartalmaz HOZZÁADOTT cukrot.
2012. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van. (élelmiszer fejlesztőként mondom ezt)
2012. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is odafigyelek,hogy HOZZÁADOTT cukor,tartósítószer,stb. ne legyen benne és sajnos én is csak az Univert találtam. :( A Kedves kérdezőnek valóban igaza van abban,hogy aminek az összetevőiben fel van tüntetve a cukor,az hozzáadott cukrot jelent,nem pedig magát a gyümölcs cukortartalmát.És nagyon nem mindegy,hogy a gyümölcs természetes édességéről beszélünk,vagy értelmetlenül cukrozott dolgokról.

Én is folytatom a keresgélést,hátha ráakadok valamire.

2012. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi kedves 6.-os, látom értesz:)

Én is csak az univert találtam eddig csak,amiben nincs HOZZÁADOTT CUKOR:(

2012. jún. 27. 11:03
 8/12 sumergo ***** válasza:
Hippnek is van olyan, amiben nincs hozzáadott cukor. Pl: banánosok(magában, öszibarackkal), áfonya-alma, őszibarack. Ezek vannak itthon, most néztem meg, de biztosan van más is, amiben nincs. Az üvegen rajta van minden esetben. Úgyhogy nem csak az Univer, rossz helyen kerestél.
2012. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet, hogy nem fogalmaztam érthetően. Igen tudom, hogy gyümölcscukor van a gyümölcsökben (mindegyikben) és ezt fel is tüntetik az üvegen, de én arra gondoltam, hogy az általam felsorolt márkákban plusz hozzáadott cukor nincs! De 1-2 hippben van plusz hozzáadott cukor (nagyon kevésben, pl. szilva desszertjében).
2012. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

első, második válaszoló vagyok, ezek szerint én értettem félre :)

mert igen, hozzáadott cukor van bébiételekben, és van amelyikben gyümölcssukor van, de az is fel van tüntetve, erre céloztam :)

2012. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!