Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érett még a hozzátáplálásra?

Nem érett még a hozzátáplálásra?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kisfiam, 3hete kezdtük a hozzátáplálást, úgy tünt, nem lesz gond, de ahogy teltek a napok, fokozatosan utasította el a pépes ételt, elöször csak a zöldségeset, de mostanra már az édes, gyümölcsös ételt sem eszi meg, össze szorítja a száját és, büszkén kukucsol.várjak vele, vagy azért minden nap próbálkozzak kicsit?
2012. jún. 27. 10:23
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy anyataejes, és mostanra már szinte minden ételtöl kirázza a hideg :)
2012. jún. 27. 10:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz szerintem minden nap, mert az anyatej már nem elég neki.
2012. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 6,5 hónapos kisfiam ugyanezt csinálja, bár ő már négy hónapos óta eszik bébiételt. Félek már minden zöldséges etetéstől, mert nem akar enni. Veled együtt érzek, de én sem tudom mit csináljak. Ráadásul ma meg tiszta nyűgös is.
2012. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!