Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki 1 hetes babával...

Volt aki 1 hetes babával esküvőre ment? Csak a templomi szertartásra meg esetleg a vacsorára mennénk

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények?
2012. jún. 28. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem találsz ilyen embert.

Épphogy levegőzni kell elkezdeni a babával 1 hetesen, nem hogy nem ajánlott, NEM SZABAD kitenni az újszülött csecsemőt ennek.

2012. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hetes babával nem mennék esküvőre. Nem is a zaj vagy a népek miatt, hanem hogy nehogy benyeljen valami bacit.
2012. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hetesen kicsit korai még.Meg nincs egyaltalan vedettsege bacik,fertozesek ellen
2012. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
96%

Még véletlenül se...!!

Óriási felelőtlenség lenne.

2012. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1 hetesen nagyon pici még, nem vinném.

Mondjuk nekem 1 hetes gyermekágyasan biztos nem is lett volna humorom puccparádéba vágni magam. Ez egy olyan életszakasz, amit az ifjú pár is megérthet.

Hiába a babakocsi, a násznép úgyse állná meg, hogy hozzá ne nyúljon, meg ne tapogassa a kicsit.

Te sem éreznéd jól magad, ha folyton azt kellene lesned, hogy teli-e a pelus, kell-e szopiztatni, találj helyet, hogy ehessen a kicsi, ilyenkor még sokáig tart a büfiztetés is....

2012. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 gabszem ***** válasza:
100%
ne vidd
2012. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne vidd! Egyhetes baba... És ott lesz az a rengeteg ember, aki mind őt szeretné megnézni, köré gyűlnének, ki tudja, milyen betegségeket kaphatna el. A zaj is nagy lenne, és kényelmi szempontból sem lenne jó: a szertartást megzavarhatja a baba sírása (ez persze nagyobb babáknál is benne van, voltam már olyan esküvőn ahol az eskütételt végigordította két kisbaba), és neked sem lenne túl jó ott etetni, pelenkázni. Nagyon pici az a baba ehhez még.
2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Még talán egy hónaposan sem vinném.
2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak hogy a baba miatt, de,magad miatt yem fogsz tudni menni. A gátseb és az arnayér még nagyon fáj vagy ha császároznak, akkora seb. Emellett szoptatni kell gyakran és sokszor ez akár egy órán át is tart, tehát örülsz, ha wc-re ki tudsz majd menni. Azért egy esküvőre illik kiöltözni., hajat megcsinálni, stb. nofrissen szülten ezek pont semmi idő nem lesz. De a többiek meg leirtak, hogy a baba miatt is miért ne.

Őzintén, én még egy 1-2 hónapos babát se tennék ki ilyen hurcolásnak, nemhogy egy egy hetest.

2012. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
A BCG-n kívül semmilyen védőoltást sem kapott még! Immunrendszere gyakorlatilag nulla! Akár 30-40 percen át szopizik, majd 15-20 perc büfiztetés, alvás 1-2 óra (ha szerencséd van), újra szopi, peluscsere, egyebek. Násznép enyhén pityókásan... :)))) Mosolygok és ámuldozok egyszerre a felvetéseden...
2012. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!