Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az en fiam örül meg, ha...

Csak az en fiam örül meg, ha meglatja az apjat, vagy ez normalis jelenseg?

Figyelt kérdés
Elsösorban olyanokhoz szolna a kerdesem akik sokat vannak egyedül gyermekükkel.Amikor a ferjem hazajön a munkabol a gyerek mintha kifordulna önmagabol...produkalja magat, "rosszalkodik"(ezalatt azt ertem, hogy olyan dolgokat tesz amit ha kettesben vagyunk eszebe sem jut, mert tiltott gyümölcs), nem akar enni stb. stb.Valoszinüleg örül az apjanak, de ez a viselkedes kicsinalja a ferjemet.Tegnep este mar elgondolkodtam rajta, hogy normalis-e ez a tulzott örömaradat es a megnyilvanulasa?Az lemaradt, hogy 22 honapos a fiunk.
2012. jún. 28. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Naneeeeeeeee ezt en is irhattam volna szorol-szora csak annyi a kulonbség hogy én orulok meg ettol a viselkedestol :) Bocs az ekezetekert nincs magyar billenytuzetem.
2012. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis csak é van, még annyit hogy velem olyankor nincs is joban :)
2012. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális ! Miért ne lenne ?

Ilyen idős korban még a gyerekeknek,kell valaki akihez nagyon ragaszkodjanak..Biztos sokat dolgozik az apuka (?)

Vagy nem fordít rá elég figyelmet (?)..

2012. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van (lányom 24 hós). Ha hazajön otthagy csapot-papot,és csak az apja van,még enni sem hagyja,mert egyből terelné be a szobájába játszani.(jah,és ő sem eszik 1 falatot sem,még ha csak az étkezés felénél is jár) Nálunk is apa sokat dolgozik,de mikor ráér,akkor az az idő csak a lányunké,akkor sokat játszanak együtt.Van hogy bemegyek a szobába mikor játszanak,és elküld a lányom hogy húzzak ki :(

Elég rosszul esik.

Én abban bízom ez előbb-utóbb elmúlik,mert bár apa továbbra is ennyit fog dolgozni,de ő meg egyre értelmesebb lesz,és akkor talán majd megérti?!

2012. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, sovány vígasz, de nálunk is ugyanez van...Mindig is ő volt a sztár, hiszen kisfiam egész nap velem van, elég sokszor elhangzik a "nem szabad" és a "nem" és, hát hisztikorszak kezedete lévén az idegeim is eléggé megtépázottak, mire Apa délután 4-5körül hazaér. (Gonoszság lenne tőlem azt mondani, hogy ő "kisimultabb", hiszen dolgozik, de valahogy mégis más környezetbe mozog, mint én 24órában egy kis hisztizsákkal). Innentől kezdve le sem száll róla, ha elmegy Apa vécére, akkor ott sír az ajtó előtt, az esti motorozások nagyjából 500méterig tartanak, onnantól Apának cipelni kell (és nem akarja nekem elhinni a férjem, hogy a délelőtti sétán 2órán át motorozunk, sétálunk, rohangálunk és egyszer sem kell cipelnem a fiamat..).És igen: jönnek az extra nyüszik, tévé csapdosás (ez az egy, amire mérges az apja)...Egyébként teljesen megértem, szerintem tök normális dolog, és azt is tudja az eszem, hogy örülnöm kéne,hogy ilyen szépen elvan az apjával, de egyben rosszul is esik, hogy hiába lehetnék magamra "büszke", hogy a órákig tartó séták, játékok mellett még ebédet is főztem és a lakás is elfogadható állapotban van... mégis Apa a király..
2012. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huuu kedves utolso, mintha a sajat szavaimat olvasnam(a ferjem is cipeli, akar orakon at...el sem tudja kepzelni, hogy gyalogolni szokott)
2012. jún. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!