Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen kiütés a lányom...

Ez milyen kiütés a lányom lábán? (képpel)

Figyelt kérdés

Hétfőn adtam neki egy kicsi almát kóstolás képen és kedd reggelre ez jött ki a lábfején és a combján. A védőnő szerint az almától jött ki és kenjem popsikrémmel. A combján már elmúlt, de a lábfején nem. Tényleg az almától jöhetett ez ki? Anyukám szerint nem. Hétfő óta nem kapott több almát egyébként. 5hónapos.


[link]

Nem látszik teljesen, de olyan mintha kis hólyagok lennének. Nem fáj, nem viszket neki.


2012. jún. 28. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
jujjj doki ir rá kenöcsöt allergia lehet!!!!
2012. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó ronda, viszket is neki?

Vid el a háziorvoshoz, lehet ír, javasol valamit, fenistil cseppet, vagy kalciumot.

2012. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem viszket neki.
2012. jún. 28. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Calcimuskot adj neki leviszi ezt a fajta kiütést
2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én nem hinném, hogy ez az almától van.Sudocrem és kálciumos ampulla valóban jó rá, de előbb orvosnak kell megmutatni.
2012. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ampullás helyett inkább a CalciKidet javasolom! Az ampulla is jó, de igazából nem gyomron át való, ez benne van az útmutatóba is.
2012. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezeket vény nélkül is lehet kapni? Sajnos csak kedden van doki.
2012. jún. 28. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
A Calcikidet szerintem ige, lehet, hogy a másikat is, de persze úgy drágább. Ügyeleten is kiírják szerintem.
2012. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma mégis tud minket fogadni a doki.

Egyre több pötty van rajta, remélem nem bárányhimlő.

2012. jún. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!