Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ülésről? Aki használja főleg az válaszoljon:

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 28. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó a link.
2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem jó a link. Viszont nekünk nem ilyen van, hanem a 9-25kg- os változat, és nem a plüss üléses verzió.
2012. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként: Touragoo Solar 0-18 kg

2012. jún. 28. 14:37
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es: és arról véleményed?
2012. jún. 28. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: ugyan ez van nekünk:

[link]

Teljesen jó, imádjuk mi is és a gyerek is. Dönthető 2 fokozatban is, így ha elalszik kényelmes neki, és jó szellős nyáron. Fejszükítő is van hozzá, amit 1 éves kora után kivettünk. Már 2,5 éves a lányunk, de még bőven elfér benne. 11 hós korában vettük neki, és nem bántuk meg.

2012. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A dilemmánk az hogy elvileg a hordozó 9 kg-ig használható. Na hát most 8 hósan 8,5 kg a leányzóm. Viszont egy éves korig én ugy tudom biztonságosabb hátrafelé utaztatni. És 0-18 kg azoka amiket lehet így. Ugyis tervezzünk tesót is, neki jó lenne ez ha a nagy kinövi.
2012. jún. 28. 14:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is pont az van a mit a 2-nek.

Nekem pont az ellenkező a véleményem, talán ez az első babás dolog amit nagyon megbántam, hogy megvettünk. Egy éve vettük, a huzat össze vissza van szakadva, pedig mindenre nagyon vigyázunk. A heveder örökké megtekeredik, ekkor nem lehet beállítani a feszességet, hosszasan kell állítgatni. Beleizzad nyáron a lányom, mondjuk szerintem mindegyikbe beleizzadnak a gyerekek.


Én biztos mást keresnék, vagy alaposan próbáljátok ki, leginkább a hevedert érdemes huzigálni sokszor.

2012. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2.es vagyok: az én lányommal már nem lehetett utazni 10 percet sem 11 hónaposan, mert ordított. Nem látott ki, feküdnie kellett a hordozóban. De mikor átült az ülésbe, onnantól kezdve élmény volt. Élvezte hogy nézelődhet. Egy hónap miatt akarod ezt a kisebbet venni? Oké,te dolgod. De majd 2,5 3 éves kora körül veheted a következő ülést, mert már nem fog benne férni. Ahogy érzed.
2012. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, te biztosan valami selejtet fogtál ki, a miénk olyan mint az új, és semmi hibája nincs. Pedig sokat van nyúzva. (2.)
2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyanolyanunk van, mint a 2-esnek.

Ami nagyon nem tetszik benne, hogy nagyon beleizzad, de szerintem is ez szinte mindegyikről elmondható. Különben meg vagyunk vele elégedve. Aki azt írta, hogy szakadt az biztos selejtes volt, mi már több mint 1 éve használjuk, és semmi baja.

2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!