Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sír 2-3 hetes babátok?...

Mennyit sír 2-3 hetes babátok? Minden sírásánál felveszitek megnyugtatni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sokat sírt, mert hasfájós volt. Abban az időben sokat volt kézben, mert úgy jó volt neki.Gondolom azért mert meg volt kicsit görnyedve, fel voltak húzva a kis lábai, és nyomta a kis beleit. Nagyokat is pukizott. Mindég felvettem. De ettől nem szokott fel. Ahogy elmúlt a hasfájás, jól elvolt a kiságyban, vagy az ágyon.
2012. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xStefix ***** válasza:
58%

Nem sokat sír, mert nem várom meg, hogy sírjon. A sírás mindennek a késői jele.

És naná, hogy felveszem megnyugtatni, ez a dolgom.

De nemcsak akkor van kézben, ha sír, sőt. Szeret kézben és kendőben lenni, kis ölbebaba. De neki meg ez a dolga.

(És mindennek semmi köze az elkényeztetéshez..!)

2012. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sem sokat sírt, most 6 hetes épp ma, de mindig felveszem amikor sír, nem érdekel, hogy azt mondják el lesz kapatva. Szeretem, és szeretgetem amikor igényli.
2012. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fúúú rengeteget.Ölben is sajnos :S Nagyon hasfájós volt.Sok levegőt nyelt szegénykém:( Nehéz volt ez az időszak Neki is és nekünk is..Szerencsére mára már kinőtte(3hónapos)
2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mindig felvettük!Szinte egész nap ölben volt.Ekkora baba ha sír, annak oka van.Ők még nem ravaszok :)
2012. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt nyűgös baba :) nagyon nyugodt volt de ő is ölben szeretett lenni jobban :)
2012. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte egyfolytában. Reggeltől estig. Kivétel amikor nem evett vagy épp nem aludt. Nem tudtam minden sírásnál megnyugtatni mert meg sem nyugodott-kézben sem. Csak sírt-sírt-sírt és sírt, még most is cseng a fülemben. Már 4 hós, már nem sír annyit, de még mindig rendkívül érzékeny. A mai napig furdal a lelkiismeret hogy nem tudtam megoldani ezt a helyzetet. Talán most már ügyesebb lennék ha visszadobnának pár hónappal ezelőttre.
2012. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!