Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajvágás? Ki, mikor, hogyan...

Hajvágás? Ki, mikor, hogyan kezdte?

Figyelt kérdés
8hónapos a lányom, nem mondhatnám, hogy túl sok haja lenne, de abba a kevésbe is borzasztóan izzad. Egyszerűen büdös, izzadságszagú lesz. Arra gondoltam, hogy letolom géppel. Tudom, hogy nem lesz túl lányos formája, de szerintem Neki is jobb lenne. Vélemények?

2012. jún. 29. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mosd meg neki minden este a haját/fejét ha le izzadt.

Lányom is kopasz volt vagyis mint az idős bácsiknak, a feje tetején kopasz volt, lent pedig volt 1 sor haja volt, hááát, nem

Volt valami szép:))


Én levágtam neki egyformára, azon a semmin nem volt mit sajnálni, lányom is így nyáron volt ennyi idős, következő nyárra lett egy 5 centis göndör haja:)


Abban is ugyan úgy izzadt, meleg volt.

2012. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden este hajat mosunk! Muszáj! :)
2012. jún. 29. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom elég nagy hajjal született, de egészen 9 hónapos koráig vártunk a hajvágással (nem kellett volna). Itt-ott volt egy-két hosszabb tincs, hátul kikopva, semmi haja volt. barátnőm fodrász, levágta neki, nem full rövidre, de gyformára (amennyire lehetett). Azóta eltelt 2 hónap, sokkal dúsabb a haja, nincs már nyoma a kikopásnak sem és tiszta szöszi lett, a babahaja sötétebb volt. És picit göndörödik is neki. :) Sajna izzad most is, úgyh. napi hajmosás.
2012. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van, hosszú szőke hajjal született, nem is hullott ki neki. 9 hónapos korában toltam le géppel, 7 mm-re. Most 19 hónapos és már nagyon hosszú volt Neki és szintén izzadt ( nem vagyok beteg, de én imádtam azt az illatot :)), megpróbáltuk ollóval frizurára vágni Neki, de kb, mintha a fülét vágtuk volna úgy ordított. Úgyhogy ismét letoltam géppel, azt tűrte. Gyönyörű nagyfiús lett. Hát, hogy kislánynak levágnám -e géppel, jó kérdés. Elvileg be lehet állítani a gépet akár 21mm-re is, próbáld meg úgy.
2012. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!