Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti mennétek a nagy melegben strandra fél éves babával?

A vízbe nem vinném be, csak az árnyékban lennénk. A nagy tesó szeretne menni, azért gondoltam

2012. jún. 29. 10:26  Privát üzenet  

A válaszok
Strandra nem mert utálom, de a Balcsira készülünk hétvégén egy 6 és fél hónapossal!:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2012. jún. 29. 10:33 Privát üzenet
félévessel még biztos, hogy nem! árnyékba se

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2012. jún. 29. 10:37 Privát üzenet
Én nem vinném a fél éveset. Árnyékban is nagyon meleg lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2012. jún. 29. 10:39 Privát üzenet
Nem. Nagyon meleg lesz a hétvégén, még árnyékban is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2012. jún. 29. 10:46 Privát üzenet
Ha panelban laktok, akkor én inkább mennék strandra és árnyékban naptejjel védeném a babát. De csak a nagy miatt. Vagy neki is lehet kis pancsolót felfújni, amibe belerakhatod, így még ő is jobban élvezné a meleget szerintem, mint otthon a lakásban. Nyilván, ha nem lenne nagytesó, otthon maradnék, nem vinném, de a tesó miatt... hacsak nem tudja valaki vinni a nagyot, te meg maradsz a kicsivel otthon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2012. jún. 29. 10:58 Privát üzenet
Reggel 10-11-ig , illetve délután 5 után vinném strandra. A köztes időben annyira erős az UV sugárzás, hogy kárt tehet a kicsiben és a nagyban is. Mediterrán népek is így csinálják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2012. jún. 29. 13:25 Privát üzenet
Mi voltunk nyaralni múlt héten, mikor az a nagy meleg volt. Fél éves a fiam, jókat aludt a strandon babkocsiban, árnyékban. 50 faktoros naptejjel így is bekentük. mikor ébren volt, akkor meg jókat gurulgatott a pléden, természetesen szintén árnyékban. A vízbe nem vittem én sem. Nekem nem volt egy nagy élmény a strandolás, mert kint dekkoltam a kicsivel, míg apa a 2.5 évessel pancsolt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2012. jún. 29. 15:03 Privát üzenet

Nyugodtan mehettek,be kell kenni a pindurkat,polot is meg ra esetleg plusszba,kalapka,arnyekba es elvezni fogja:))

Vizbe is nyugodtan mehettek.Nem lesz semmi baja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2012. jún. 29. 15:16 Privát üzenet
Eném picit nagyobb, de simán kiviszem, sokat van az árnyékban, de bekenve a napon se ég le, vízben is volt. Nem várhatja senki , h a szobában gubbasszak vele természetesen légkondit se használva, mert jaj az is káros.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2012. jún. 29. 21:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rosszul érzitek magatokat ha egy nálatok jobb alakú lánnyal kell strandra mennetek?
Mikor mennétek strandra 1,5 éves gyerkőccel? Délelőtt vagy délután?
Kismamik ti mentek vagy mennétek strandra? Vagy mit gondoltok arról h megláttok egy kismamát strandon, uszodába?
8 hónapos babával mennétek fedetlen strandra? 30 fok körüli a víz termál fürdő.
7 és fél hónapos babával ki lehet, ki mennétek strandra? Miket plusz dolgokat érdemes vinni?
Mennyi idős babával mentetek, mennétek először strandra?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!