Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Volt olyan, hogy egy...

Anyukák! Volt olyan, hogy egy játékot valójában nem is a gyereknek, hanem magatoknak vettetek?

Figyelt kérdés

Előfordult veletek, hogy ránéztetek egy játékra, olyanra, amit pl. gyerekkorotokban nagyon szerettetek volna, de nem kaptátok meg, és azt gondoltátok:

"EZ NEKEM KELL!... mármint a gyereknek... igen, neki EZ KELL!"

És utána, ha esetleg meglett a játék, folyton úgy éreztétek, hogy el kéne venni a gyerkőctől, mert összekoszolja, meg jézus, már megint cibálja a haját, össze fog kócolódni...

Veletek volt ilyen? :)

(Egy tanulmányt készítek, hogy a gyermekkori játékok és azok hiánya mennyire meghatározó a felnőtt emberek életében, amikor gyermeket vállalnak, így őszinte válaszokat kérek!)


2012. jún. 29. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nm. Bár még csak 8 hónapos. Mondjuk a búgócsigája jobban leköt engem, mint őt, de ugye te nem erre gondolsz.:)
2012. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Engem valójában a babázós korszak érdekel, pl. csecsemő típusú babák, vagy barbie-k. :)

De persze apukáról is írhattok példákat: pl. amikor ő jobban örült egy játékvasútnak, mint a gyerkőc. :)

2012. jún. 29. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:

En imadtam a matrica albumokat es a matricakat de nekem sosem volt. Ahol eltunk nem lehetett kapni akkoriban. Egy nagyon gazdag osztalytarsamnal lattam akinek a szulei sokat utaztak kulfoldre...

Aztan azon kaptam magam, hogy felnott fejjel a 28 honapos fiamnak vettem matrica abumokat es sok sok autos matricat. Aztan persze a kisfiam ossze-vissza ragasztgatta oket, nem ugy ahogy en szerettem volna. Persze nem vettem el tolle es nem feltettem csupan vettem magamnak is egy albumot pillangos matricakkal meg allatokkal. Ugyhogy kielveztem magam aztan vegulis ezt is neki adtam, hadd ragasztgassa.

Egyebketn tudom a matrica ragasztast ajanlani repulo utakra meg hosszabb auto utakra anyukak!! Nekem lekoti a kisfiam akkar 1 oran keresztul is csak a matricakat utanna el lehet dobni mert nem fognak ragadni mar egy ido utan. :)))

2012. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjem szerint a buborék fújót a magam örömére vettem:)bár a szerintem a fiam is örül amikor repül a sok színes buborék,de be kell hogy valljam:Én is nagyon élvezem:))
2012. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a barbikkal meg a babákkal leszek így :)
2012. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat! :)
2012. jún. 29. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Én társasokkal és puzzle-ökkel vagyok így. (Vajon ezt hogy kell leírni?!)


Mindegy, szóval azokat inkább magamnak vásárolom, a gyerek nem is igazán szeret velük játszani, de a kedvemért mindig jön, és játszik anyával :))))

2012. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányom még csak 1 éves de alig várom, hogy végre vehessek neki barbie-babákat, babaházat és legókat. Nekem egy legóm volt, nagy becsben volt tartva, imádtam vele játszani de akkor még nagyon nehéz volt hozzájutni, apu külföldről hozta. Barbie-m nem is volt, mármint igazi, csak utánzat. Hát az én kislányomnak majd lesz jópár :-DD
2012. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

A Barbieval én is úgy voltam, mint az utolsó, csak utánzatok voltak. Nekem is egy évesem van, de én már most veszegetek neki egy-kettőt, ha jó áron találok! :D (Enni nem kér, eláll a polcon, és legalább gyönyörködhetek benne. :D)

2012. jún. 29. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a színezőkkel, és kirakókkal vagyok így. A lányomnak szinte minden ünnepére veszek, utána együtt kirakjuk, kiszínezzük. Szerencsére ő is szereti ezeket, és mivel már lassan 6 éves, így a 200-300 darabos kirakókat én is jobban élvezem. Ezeket nem azért szeretem, mert nem kaptam meg gyerekkoromban, nekem is volt sok, akkor is imádtam és most is. Ellenben barbie babám csak 1 db volt, sokáig úgy gondoltam, hogy majd ha anya leszek, akkor veszek a lányomnak és együtt fogunk játszani. Ez nem jött be, már uuuutálok barbizni. :))
2012. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!