Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult Veletek olyan,...

Előfordult Veletek olyan, hogy már annyira kikészített kisbabátok nyűgössége, hogy ingerült voltál Vele?

Figyelt kérdés

Úgy szóltál hozzá, amit később megbántál, stb.

1 év körüli vagy az alatti babákra gondolok akik effektíve még nem értik, hogy most miért is vagy ideges.



2012. jún. 29. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen többször is előfordult,de én azért lettem ingerült mert hisztizett/ hisztizik,most 14 hónapos.Mindig megbánom de ha napokig ezt csinálja elfogy a türelmem.
2012. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt. Nincs olyan szülő, aki nem ingerült. Max. az, aki be van gyógyszerezve mindennap, bár annak a gyereke sincs nagyon mellette..


Még szép, hogy megbánom. Mindenki megbánja! De az élet ilyen. A gyerekek, főleg a másfél év alattiak még nem nagyon tudják kifejezni magukat. Mi sem tudhatunk mindent és nincs tökéletes szülő sem. Viszont minden szülő jó szülő !!!

2012. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Türelem, a java csak a második életévtől jön!

Visszagondolva nekem az első év sétagalopp volt a fiammal.

2012. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már napok óta nyűgös délelőttönként, délután, miután felébred a déli alvásból semmi baja, sokat vagyunk játszón, itthon is bújik, pusziszkodik, stb. De ma délelőtt már nem bírtam tovább és úgy érzem, hogy olyan ingerült voltam Vele, kicsit durván is fogtam meg, mikor feltettem a pelenkázóra. Félreértések ne essenek, nem bántottam, soha nem is tenném, még csak nem is úgy fogtam meg, hogy fájt volna Neki, csak nem olyan gyengéden vettem fel, ahogy szoktam. Az ebéd is kész katasztrófa volt, nem akart enni, csak maszatolt...

Olyan lelkiismeret furdalásom van, szerintetek megjegyzi ezeket?

Utána letettem az ágyába és azóta is édesen alszik :)

2012. jún. 29. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már,hogy indulatosan szóltam hozzá,megemeltem a hangom és láttam rajta, hogy meglepődött.Nem félt,nem kezdett el sírni,csak láttam rajta hogy nem tudja hová tenni a dolgot.

Amikor elkezdett kőkeményen hisztizni és fetrengeni mindenhol sikítások közepette akkor előfordult, hogy lendületesen állítottam talpra-ekkor is meglepődött és abba is hagyta a hisztit.

A kapcsolatom ezért a pár alkalom miatt nem sérült vele,pár perc múlva már minden a régi volt.

Szerintem ne emészd magad feleslegesen(persze én is ezt tettem néha)-emberből vagyunk, véges türelemmel és előfordul hogy néha összejönnek a dolgok és elszakad a cérna.Ettől Te még nagyon jó anya lehetsz:)

2012. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!