Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott anyukák, ilyen van?

Gyakorlott anyukák, ilyen van?

Figyelt kérdés
A kisfiam egy igazi kis "szopógép volt" párnappal ezelőttig. 3 óránként evett éjszaka is. Még a 3 is alig volt meg legtöbbször. Pár napja éjszaka egyálltalán nem kér cicit csak felkel és nemsoká vissza is alszik. És napközben is jelentősen megritkultak a szopások. Ma délelőtt is például 5 óra mulva kért csak. A kedve jó, visongat , gőgicsél, boldog. Kérdésem, hogy ez normális, ilyen hírtelen változni?

2012. jún. 29. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jo a kedve, nem beteg, akkor felesleges állandoan tomni :)

Nekem olyan volt, hogy egyik naprol a másikra nem volt hajlando elfogadni a cicit, pedig csak 6 hetes volt. Akármit is csináltam semmi sem segített. Váltottunk így a tápszerre.


18 hos kislány anyukája

2012. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba?


A leírtakból nekem úgy tűnik, hogy kezd beállni az éjszakai alvásra, és valószínűleg kevesebb idő alatt is kiszopizza, ami kell Neki. Ha nem nyűgös, nem aluszékonyabb, jól fejlődik, akkor minden okés. :)

2012. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LEhet csak kezd leválni rólad, vagy esetleg nagyon meleg van és nem kívánja a tejcit (mert ugye az testmeleg). Én kislányom is cicifüggő, de most nyáron a 38fokban inkább vizet ivott és csak alváshoz meg összebújáshoz kért cicit :)
2012. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért pár napja nincsen olyan nagy meleg. Mult héten töltötte be a 3 hónapot. És olyan hihetetlen, hogy így leadott a nagy evéséböl, ilyen hírtelen. nem ehez voltam szokva. Egyébként, hogy kevesebbszer eszik de szerintem jol lakik, mert mindkét cicimet kiszívja, eddig egyszerre csak egyet evett, a pocakja olyan mint egy kishordó utána. És mostanság kezdett nagyon sokat gőgicsélni. Tegnap egész álló nap kiabált, szerintem most jött rá, hogy az ő hangját hallja. És mostmár napközben sem alszik olyan sokat mint eddig. Ez 3 napja van. Olyan hírtelen ez nekem.
2012. jún. 29. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak nő a pici fiad :)
2012. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most elmosolyodtam! Mert én is azt mondtam a férjemnek, hogy nagykisfiu lett a picifiunkbol. Már annyira fárasztó volt ez az éjszakai 3 óránként szoptatás. De most meg hiányzik ugy megszoktam. Meg ahogy már írtam,fura ez a hírtelen változás.

Köszi a válaszokat.

2012. jún. 29. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én nagykislányom minden éjjel cicin aludt el, aztán egyik nagy csak betakarózott, beszélgettünk és elaludt. Tiszta lelkibeteg lettem, hogy mi történt :D Ez az élet rendje :) Aztán 2napra rá, már kérte az alváshoz a cicit. Szóval lehet nálatok is ffog ez még változni :)
2012. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez is benne van a pakliban. Még csak 3 napja csinálja. Az a baj, hogy itt agyalok, hogy mi a baj a babámmal. De nem bírok rá jönni. Mármint, hogy miért eszik ilyen ritkán.
2012. jún. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!