Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól cserélhete...

Hány hónapos kortól cserélhetem le a mózeskosarat sportra a babakocsiról?

Figyelt kérdés
Már nagyon nem érzi jól magát a kisfiam a mózesben,mert nem lát ki.
2012. jún. 29. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ki:)Nem kell akkor mar neki.
2012. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekunk nem is volt mozeskosarunk babakocsihoz.
2012. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kor függő,hanem hogy mikortól érdeklődik már a világ felé.Szerintem is kivehet ha már látod rajta,hogy kíváncsiskodik. :)
2012. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pont én is ezt a kérdést szerettem volna feltenni.

de mivel 6-7hós koráig nem ülnek.pontosan mikortól lehetne bele tenni?

2012. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 4,5 hónapos és még nem ül;bár erősen próbálkozik.Ettől függetlenül mi most vettünk sport kocsit,mert meg van őrülve,hogy nézelődhessen.Ezek nem vízszintesig dönthetőek,de majdnem.A gerincet szerintem nem terheli,mivel valóban csak minimálisat van megemelve.
2012. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy már jó 1-1,5 hónapja az eddigi babakocsinkat is sportkocsiként használjuk és azt is emelni kell neki,mert különben reklamál.De tényleg minimálisat!
2012. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan tobb fokozatu a babakocsitok .Babocam 5 honapos lesz 4-en es a felig ulo pozicioban van a kicsiban,ha mar unja a fekvest.Probaljatok ki.
2012. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!