Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babátok meddig van...

3hónapos babátok meddig van el magába?

Figyelt kérdés

Az én lányom elég keveset.Van olyan nap hogy csak eszik alszik meg sír,nyűglődik!:(

Játékokat nem fog még.Mindig sír addig még fel nem veszem.Nem lehet mindig az ölemben :S


2012. jún. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

ne hagyd sírni :( én akkor csináltam a házimunkát mikor aludt, azért elég sokat alszanak még ennyi idősen, az a 3-4 óra amíg összesen nappal ébren vannak, nem olyan megterhelő.

gondolj bele, ha nagyobb lesz is vele kell majd foglalkoznod :)

2012. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez azért gyerekfüggő,kedves első!Az én kisfiam születése óta lerendezi a napi alvást 1-1,5 órában,azt is 10-20 perces váltásokban.Ebbe azért elég nehéz bármilyen házimunkát beleszorítani. :(

Nálunk hasonló volt a helyzet.Én az ég adta világon mindent,de tényleg mindent próbáltam.Nekem a kenguru vált be:jobb híjján cipeltem magammal a házban.Nem a legjobb,nem a legkényelmesebb,de békesség volt otthon!

2012. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hagyom sírni, de ha sokszor enni nem tudok miatta mert sír,sír,sír!!Ma pl.úgy ettem meg az ebédemet, hogy az egyik kezemben tartottam a másikkal meg kanalaztam :S Szerencsémre van segítségem.Édesanyámmal egy udvaron élünk.Nem is tudom mi lenne velem nélküle.Akkor muszáj lenne sírni hagynom.Na jó vannak azért jobb napok.Most pl.alszik de szerintem tart kb.5 percig még, aztán előröl minden, cipelhetem a lakásban :( Utolsó ez jó ötlet, de nincs kengurunk..

Köszi Nektek!

2012. jún. 29. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a játszószőnyegen és a pihenőszékben is elég sokáig el van. Van, hogy csak énekelek neki és az is megnyugtatja, mert érzi, hallja, hogy ott vagyok, közben végzem a dolgom. Vasalni úgy szoktam, hogy a kiságya mellé teszem a vasalóállványt és közben beszélgetünk:). De az én kisfiam ritka nyugodt baba. És kedves első, ő is csak 20-30 perceket alszik, azt sem mindig! Akárhogy is számolom, nem napi 3-4 órát van fent!
2012. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pici még, teljesen normális, hogy még nincs el egyedül! És az is teljesen normális, hogy az anyukája testközelségére vágyik. Szerintem vegyél egy hordozót (pl. kendő, vagy mei tai stb.), és amikor az öledben akar lenni, akkor kösd magadra. Így ő megnyugszik, hiszen veled van, te meg tudod tenni a dolgod, nem akadályoz! Attól pedig ne félj, hogy ölbe szokik, amint elkezd ülni, mászni, minden érdekesebb lesz nálad :)
2012. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az lesz. Beszerzek valami "magamra kötözős" alkalmatosságot :)
2012. jún. 29. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 4 hós, szerencsére valamennyit el van magában is. Bár ez napszak függő. Délelőtt akár 1,5 órát is ott lehet hagyni a járókában, néha át kell rakni vagy átfordítani. Viszont délután 5 mp-re sem lehet magára hagyni. Ilyenkor a nagy ágyon vagy a kanapén szoktunk játszani. Ha WC-re kell mennem lerakom a földre a játszószőnyegére és ki tudok szaladni, de ez is csak 5 perc kb amíg kibírja. Az én problémám az, hogy ha már a játék nem érdekli és még nem álmos akkor cipelni kell e fenekét a lakásban mert "csak úgy" az ölemben nincs el. Tehát leülni ilynkor nem lehet vele. Szerencsére már ritkán van ilyen.
2012. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!