Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repulogepre fel lehet vinni a...

Repulogepre fel lehet vinni a kesz tapszert?

Figyelt kérdés
Jovohonapban utazunk haza 3 hos kisfiammal az ut 3 oras es azt hallottam hogy fel es leszallaskor eteni kell de hat folyadekot nem lehet felvinni. Ha elkeszitem neki elore a hamit meg a teat akkor kidobatjak velem? Valaki utazott mar babaval?
2008. máj. 1. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet semmi folyékonyat felvinni a repülőre. Honnan jöttök haza? Nem tudjátok megoldani másképp a közlekedést? Tudom, hogy a repülő a legkényelmesebb és leggyorsabb, de semmi ilyesmit nem engednek fel. Kérdezz rá esetleg hivatalos helyen, van-e valami lehetőséged, de nem tudlak bíztatni.
2008. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, az előző válaszoló vagyok. A párom rutinos repülő, azt mondta, légitársaságfüggő is a dolog, lehet, hogy van olyan, amelyiknél nem ilyen szigorúak a szabályok. Amerikai gépeknél tutira nem lehet, de talán más társaságok nem ennyire merevek. Mindenképp érdeklődj utána!
2008. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Erről hallottam én is. Fel lehet vinni, van egy max mennyiség (azt hiszem fél liter), csak bele kell innod úgy, hogy lássák. Így bebizonyosodik, hogy nem vegyszer-folyékony robbanószer.
2008. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú, hát én nem innék bele a tápszerbe, borzalmas íze lehet. De az nem lehet, hogy már a terminálban készíted el? Ott már venni is lehet innivalót, amit a gépre felvihetsz. Mondjuk a vizet akkor is oda kell vinni... De szerintem a repülőteret kéne felhívni, vagy a légitársaságot, hogy ilyenkor mi a megoldás, mondd meg, hogy a gyereknek enni kell egy három órás út alatt, meg inniai is kell, és találjanak neked erre megoldást.
2008. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, előző válaszoló vagyok, most jut eszembe, hogy a terminálban meg tudod csinálni, biztos árulnak babavizet (érdeklődj utána), a tápszert bekeveretlenül beviheted. A gépre fel lehet vinni folyadékot, csak a becsekkolásnál nem lehet átvinni a terminálra.
2008. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Amugy Dublinbol mennenk haza, Aerlingus kegitarsasaggal utazunk.
2008. máj. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!