Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is aluszékonyabb...

Más babája is aluszékonyabb ebben a melegben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém pont hogy nehezebben alszik a meleg miatt, nagyon nyűgös szegénykém, de szerintem az is teljesen normális, ha aluszékonyabb egy baba.
2012. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mióta kánikula van azóta nem alszik:)
2012. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pontosan az!Eddig alig aludt napi szinten,most meg 2-3 alkalommal is megalussza az 1-2 órát simán.Eleinte aggódtam,hogy beteg,de mivel semmi más erre utaló jel nincs,betudom a hőségnek.
2012. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nem tul jó alvó fiam ebbena melegbeneste9től reggel 9ig alszik és délben is lehuz 3 órát..igy én is pihenek..nem bánom..:)
2012. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos, napközben 1-2 órát szokott aludni(inkább 2-t). Tegnap 4!!! órát aludt egyhuzamban. Este ugyanúgy elaludt, mint szokott.
2012. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam mindig aluszékonyabb, ha meleg van! Folyton ásítozik, és többet is alszik, viszont nehezebben alszik el, és előfordul, hogy fel-felébred közben. 17 hónapos, tavaly nyáron is ugyanígy viselkedett kánikula idején.
2012. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hála többet alszik, sőt 2 éjszakát végig aludt :-)))))
2012. júl. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk pont nem. Nappal is alig éjjel pedig nem akar visszaaludni.
2012. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Az enyém 7hetes és sokkal többet alszik ma mint eddig. Kicsit aggódom is hogy este nem fog annyira, pedig elég fáradt vok a nap végére.
2012. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, az én lányom most 4 hónapos, és eddig napközben örültem, ha fél órákat aludt, de most 1-2 órát ő is átalszik amióta ilyen meleg van. Szerintem ez normális, mert kicsit le vannak lassulva, és könnyebben ellazulnak.

Szerencsére az éjszakai alvással sincs probléma, eddig hajnali 5-kor kelt fel enni, de már két napja fél 8-ig alszik.

2012. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!