Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet probléma,...

Szerintetek lehet probléma, ha a kisfiam ma reggel teljesen száraz pelenkával ébred? Vagyis egész éjszaka nem pisilt?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem fordult elő, napközben sokat iszik és szopik is egy nap 4-5 alkalommal, 10,5 hónapos. Napközben már rendben volt a pisi mennyiség, csak nagyon meglepődtem, mert reggelre iszonyúan teli szokott neki lenni a pellusa.
2012. jún. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Én nem értek hozzá. De Anyu mindig azt meséli, hogy éjszaka én is nagyon hamar szoba tiszta lettem és, hogy ő ezen, hogy meglepődőt. Nem lehet, hogy őnála is ez van.
2012. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam 20 hónapos és már nagyon régóta nem pisil éjjel.Csak akkor, ha felébred valamiért,de ha nyugodtan alszik akkor csak reggel pisil először.Közvetlen ébredés után neki is száraz a pelusa.

Semmi gond ezzel,nyugi:)

2012. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
Enyém 12 hós, és egyik nap nálunk is pont így volt, csodálkoztam, mert egy fél kg-os pelust veszek le róla máskor, de most teljesen üres volt, ő is szopik, viszont azon kívül sokat nem iszik mást. Én arra gondoltam, hogy izzad a melegtől, és ezért pisil kevesebbet.
2012. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A meleg miatt van. Nálunk minden nyáron ez van. Tavaly,én is örültem, hogy lehet, hogy korán szobatista lesz, nem kell pelus, de rájöttem, hogy nem erről van szó. Ahogy hűvösebb lett, visdzajöttek a fél kilós pelusok reggelre.
2012. júl. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!