Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ez a pihenőszék?...

Milyen ez a pihenőszék? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


mindenképp olyat szeretnék,ami 18 kg-ig jó,hogy majd a nagyobb tesó is tudja esetleg használni ha szeretné.


2012. júl. 1. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tényleg jó ár-érték arány, ahhoz képest hogy mennyi mindent tud egyáltalán nem drága.

Mondjuk mi csak 3 hónapos koráig használtuk a pihenőszéket, mert később, mikor már többet izgett-mozgott, forgott sokkal jobb volt számára a játszószőnyegen,ahol kedvére "tornászhat".

Játékhíd mindenképp kell rá, a rezgő funkcióról viszont hallottam olyat is, hogy rosszul lett tőle a baba. Nekünk sima egyszerű etetőszékünk volt játékhíddal.

2012. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Én a dévényes gyógytornászunk javaslatára egyáltalán nem vettem. Járókába került egy játszószőnyeg és ott foroghatott, nézelődhetett kedvére.
2012. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen felesleges.
2012. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
első ás anyukaként rögtön szülés előtt én is vettem pihenőszéket a lányomnak, látván hogy az összes ismerősünknél bevált:-)))na nálunk nem, nem lehetett beletenni mert egyből üvöltés volt.kb 5 hónapos volt amikor ugyan annyiért eladtam amennyiért vettem és helyette vettem neki egy hintát a kertbe.Na azt élvezi már..9 hónapos
2012. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt hasonlo, a tesomék adták kolcson. Nem nagyon szerette, alig használtuk. Még szerencse, hogy nem vettunk ilyet.
2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Még annyit, hogy a lányom másfél éves 12 kg, de tuti nem maradna meg benne egy percet sem.

2012. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló van, csak más márka. Mi szerettük, de azt gondoltam, hogy tovább tudjuk használni. A miénkre is azt írták, hogy egész nagy gyerek is tud benne ülni, mint kisszék gyanánt. Hát, szerintem nem. A mi babánk kb. 6-7 hónapos koráig használta. Igaz addig nagyon szerette, még el is aludt benne. De lehet, hogy egy olcsóbb is megfelelne ennyi időre.
2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ezt néztem volna ki:


[link]

2012. júl. 4. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:

a lányomnak Fp-ben volt ilyen. az csak rezgett,d e ugyanúgy levehető játékíve volt. én nagyon kihasználtam mert míg nem tudott ülni, abban etettem. utána igaz nem ült már bele, de nagyon szerettem.


a linkeden tényleg jó árban van, és szinte ugyanolyan mint a FP.

2012. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabszem ***** válasza:
hát egy időben elég sokáig megmaradt benne, jött velem mosogatni , vasalni , teregetni (kb. 3-4 hós korában). De mostanában nem marad meg benne, sztem melege van, pedig rakok a háta mögé pelust. Vannak olyan gyereket akik tökre szeretik.
2012. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!