Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szolnoki strandon milyen a...

A szolnoki strandon milyen a babáknak kialakított medence?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van még ilyen? Nagyon régen voltam már a strandon. Hány fokos a víz és milyen mély?
2012. júl. 1. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem tudok válaszolni, azért írok csak, mert ez a kérdés engem is érdekel és hogy megtaláljam később.

Ha valaki tudja, szívesen venném én is, ha leírná, milyen medencék vannak, nekünk egy majdnem négyéves, egy 23 hónapos és egy kéthetes babó van - ez utóbbinak még nem érdekes a víz, csak a vízikacsa nagyobbakat akarom fürdetni. :-)

2012. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22 méter mély, emberevő cápákkal , persze éheztetik is őket.

Babáknak a belépés ingyenes, mert ők jelentik a cápa eledelt, kb 10-20 fokos a víz, megfagyni kitnő.

2012. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót:)
2012. júl. 6. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
kb. 30-40 cm mély, langyos (kb. 28-30 fokos) és van benne egy piros elefántos gyerekcsúszda. Közvetlenül mellette van gyógymedence, ahonnan láthatod a gyereket, de te is belemehetsz vele :) Ha még szükséged van infóra, írj bátran :)
2012. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is belemehetek a babamedencébe? Mert nekem valaki azt mondta, hogy felnőtt nem mehet bele.
2012. júl. 16. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
De belemehetsz, legalábbis nekem eddig még sosem szóltak érte. nem olyan szemetek az úszómesterek :)
2012. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!