Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok miket...

7 hónapos babátok miket eszik? Hányszor alszik napközben és mennyit? Kúszik, mászik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21-én volt 7 hónapos. Délelőtt 1,5-2 órát, délután 2-3 órát alszik, de még sokszor van, hogy 6 körül még fél órát alszik, éjszakát végig alussza este fél kilenctől reggel fél hétig, bár mióta ilyen melegek vannak van, hogy kétszer is be kell mennem mert nyöszörög. Olyankor adok neki pár korty vizet és alszik is tovább. Szerintem nagyon sokat alszik, de ha ő igényli akkor ez van. Kúszni nagyon ügyesen tud, már négykézlábra áll, és úgy hintázik, de még nem mászik. Most egy hét alatt nagyon sokat fejlődött, tegnap már magától felült. Enni nagyon szeret, reggel tápszer, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, délután vagy tápszer vagy babajoghurt, fürdés előtt 7 körül tejpép, lefekvés előtt tápszer. Éjszaka már nem eszik.
2012. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az én fiam 20án volt 7 hónapos!!!! Úgy eszik ahogy a te babád. Aludni keveset alszik de,du 1-1 óra. Néha 5 körül 1 óra. Még nem kúszik,mászik. Mindig ülni akar!
2012. júl. 1. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 21-én lett 7 hós.Kora baba,reggeli tápszer után (6:30-kor eszik) még alszik 2-3 órát,tízórai gyümölcs keksszel utána még alszik 1-1,5 órát.

14 óra felé főzelék,17:30 körül tejpép vagy sinemil,ilyenkor még előfordul 20-30 perc alvás,de nem mindig.

20:30-kor fürdik,21 óra körül tápszer és jó esetben 21:30-22:00 körül alszik.

Éjszaka már régen nem eszik és alszik is.

Bár 1-2x fel kell kelni hozzá,mert szomjas,vagy kilóg a lába a rácson:-)

Ő is próbálkozik felülni,forog hátról hasra,vissza is,bár ezt még nem rég kezdte.

Kutya pózba próbálgat állni,hintázik is úgy.

Kúszni,mászni még nem tud,de mivel 6 héttel korábban jött,általában mindent később csinál...

De tudod hogy van az,nekem ő a legügyesebb...:-)

2012. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is 21-én volt 7 hónapos. tud mászni és felülni nappal 3-szor alszik fél órát de az éjszakát még egyszer sem aludta át. 2 kap tápszert de tejpépet is mindent eszik amit lehet de néha a saját főztőmet is megkostóltatom vele.
2012. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!