Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik voltak már Törökországban...

Akik voltak már Törökországban nyaralni 2 év alatti gyerekkel?

Figyelt kérdés

Mit kellett fizetni a baba után?

Illeték,transzfer,szállodában valamit...?


2012. júl. 2. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
kb 10 ezer ft-ot,illeték azt hiszem.semmi mást.
2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


És még erre jön a felnőtt repjegy 10%-a?

2012. júl. 2. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted?Még külön 10%-ot fizetni kell a rep.jegyen felül még?Nekünk ilyen nem volt.összesen 10 max 15 ezer ft-ot kellett fizetni a fiamnak,semmi más költséget nem.
2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem,én arra gondoltam,hogy egy felnőtt repjegy összegének csak a 10%-át kell fizetni 2 év alatti gyerekeknek,csak azt nem tudom,hogy illetéket is kell e + a szállodába a külön ágyért,stb.
2012. júl. 2. 21:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Ti hol voltatok?
2012. júl. 2. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom,nem hallottam ilyenről.Nekünk csak azt a 10-15 ezret kellett fizetni,de már nem emlékszem "mi volt a neve",tehát hogy illeték vagy mi.Nekünk nem kellett semmi másért fizetni,se ágyért,se kajáért,semmiért.Gondolom kiságyat kértek a szobába nem?A pótágyért lehet kell valamennyit fizetni,de gondolom ha 2év alatti neked is a gyerkőc,akkor kiságyat kértek,nem pótágyat.Mi úgy intéztük,már be volt készitve mire mentünk.Alanyába voltunk.
2012. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi is oda megyünk,és igen kérni fogok kiságyat,remélem megoldható.

Nektek tiszta volt a szálloda?

Tényleg sok a tengeri sün?

Hogy bírta a babád a repülőt és a buszt?

2012. júl. 2. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
1db tengeri sün sem volt :) semmi állat nincs a vizbe szerencsére.Nekünk tiszta volt a szállás,nagyon szép volt.Szerencsére jól birta az utat,pedig nagyon féltem tőle,mert fél percig nem bir egyhelybe lenni...reggel fél 8kor indultunk és este 7-re értünk oda.2,5óra volt a rep.út,utána több mint 3óra a szállásig.Leszálláskor kicsit bedugult a füle,de nem sirt,csak fogta a 2kezével a füleit,és mondta hogy "fülem-fülem" :) itattam,meg cumizott,igy nem volt gond.Mi vittünk kis laptopot,azzal elvolt szererncsére,a kedvenc klipjeit feltöltöttem neki,(a mese nem érdekli),és igy elvolt,énekelt,"táncolt"az ölembe...Még fel sem szállt teljesen a gép,de már el is aludt.Odafele félórát aludt,mikor visszafele jöttünk akkor meg több mint 2-t,csak akkor kelt fel mikor már szálltunk le.A buszt is jól birta,szórakoztatott mindenkit ot is meg a repülőn is :)
2012. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ingyen van a repjegy mert a kicsi a te üledbe kell hogy üljön és ott kötöd be egy plussz kis övel.mii most voltunk 15 euró a vizum dij per fő.a kicsi után csak a vizumdij meg a transzfer és a kerozin dij van.
2012. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 3. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!