Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a pici babája CSAK...

Akinek a pici babája CSAK szopizik? .

Figyelt kérdés

Mennyi időnként,mennyit kb?Ő kéri?A vízet,teát egyálltalán nem fogadja el?

Nem tudom mi tévő legyek :( 3 hónapos babám nem akar elfogadni semmilyen folyadékot.Igaziból a cicit se ő kéri,én kínálgatom max 2 óránként,de alíg akar szopizni.Most megint méregetem is,mert tiszta ideg vagyok.Féltem,nehogy kiszáradjon vagy valami baja legyen.Tegnap este 50-el feküdt le 9órakor és 5-kor már én keltettem,mert mondom ezt nem hiszem el,hogy nem szomjas...mégha nem is éhes.Mit csinálljak vele?Nem lesz baja?

Pisi is alíg van.Napi 1x cserélek pelust....viszont iszonyúan izzad szegényke.


2012. júl. 3. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább a gyerekorvost/védőnőt kérdezd.
2012. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
közönöm kedves segítséged,inkább hagytad volna ki!Kérdeztem már....
2012. júl. 3. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos koráig csak szopott, addig semmit nem volt hajlandó elfogadni, áprilisban született. Nem hinném, hogy ébresztgetni kellene, ettől csak még fáradtabb lesz. Ha szomjas, ugyis szopik! Azért ne nagyon vidd ki ebben a hősegben!!! Ha fekszik, nézd meg neki a kutacsát, ha nincs beesve nincs gond. Függőleges tartásban, ne nézd, mert csak rémeket fogsz látni!!! Ja és kis kanálból probálhatod megitatni, hátha elfogad egy-egy kortyot, bár az én fiamnem volt hajlandó!
2012. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ma vagyunk 3 hónaposak. Csak szopi és én is másfél- 2 óránként kínálom neki. Kimondottan nem kéri. Pisis pelus nekünk sincs sok. Tetőtérben lakunk 32-33 fok van. Izzad szegénykém nagyon. A vizet próbáltam én is ,de nem kellett,főztem mecsek baby-t és egy pár próbálkozás után elfogadta. egyszerre 20-30 miliket iszik. Többnyire délután kínálgatom neki mert délelőtt érzem,hogy elég a tej. A mérleget nem vettem elő továbbra is hetente mérem. Elég a meleg nem akarok a számokon is idegeskedni. Tegnap volt a védőnő azt mondta ez ilyen. a kutacsát figyelgessem és sűrűn próbáljam a tejet kínálgatni neki.
2012. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, első vagyok, és segíteni akartam, nem tudom, miért kell azzal bunkónak lenni, aki segíteni akar. Elvégre te kérdeztél. De te is tudod, hogy a kiszáradás, főleg az 1 pisis pelus nem vezet jóra. Én felhívnám a gyerekorvost, és megkérdezném az ő véleményét, úgyis az a mérvadó, nem amit 20 másik ember mond, főleg úgy, hogy semmi felelősség nincs rajtuk, és amíg a tanácsaikkal próbálkozol, addig kiszárad a gyerek.


A lehető legjobb legjobb megoldást ajánlottam, de akkor biztos rossz anya vagyok, hogy veszély esetén én a gyerekorvost kérdezném.

2012. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha meg kérdezted, csak mondott valamit. Vagy ha ennyit ér a gyerekorvos, keress másikat. A lényeg, hogy lehessen rá számítani.
2012. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neharagudj nem akartam bunkó lenni!!!!Csak ált mindig az van,hogy felteszek egy kérdést és én valamiért mindig levagyok hurrogva meg sosem kapok segítséget :( ,de tényleg.Az orvos is meg a védőnő is csak annyit mond mindig,hogy tudja ő,hogy mennyi kell neki.Azért én féltem és nem szeretnék bajt.Amúgy vidám,boldog kisbaba,nagyon sokat mosolyog.
2012. júl. 3. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

orvosi kérdésekben sose tegyél fel itt kérdést mert egyrészt nem orvosok ülnek általában a gép előtt, másrészt látatlanban elég nehéz megmondani és komolyan, én írok bármit akkor úgy lesz?

szerintem vidd be a kórházba. 1 pisis pelus az már nagyon kevés, napi 4nek meg kéne lennie, én indulnék máris...


a másik a cumisüveg, lehet azzal van a baj. enyém csak a mam cumit fogadta el, annak kicsi lapos a szívókája.

a nurofenes szirup pipettájával is tudod itatni, felszívod vele a vizet és a szájába nyomod. ha egész hátra akkor választása sincs, kénytelen lenyelni, kiskanállal is próbálhatod, sima fecskendővel, na meg pohárból.

2012. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk 11 hónapos korában került be kórházba, igaz más miatt, de mondták, hogy ki van száradva. Ő is keveset ivott, vizet meg szinte egyáltalán nem. A bébi gyümölcsitalokat itta szívesen. Csak ezek elég drágák ahhoz hogy állandóan ezt igya, és ekkor találtuk a Milupa csecsemőteákat, ami por állagú és vízben kell feloldani. Azt is nagyon szereti.

Szerintem kérdezd meg a dokit, hogy ilyesmit ihat-e,mert tényleg kevés amit iszik.

2012. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a melegben mindenképpen több folyadék kellene. Elég a tejed? Próbáld megetetni félálomban, de ne fölébreszd, hanen akkor etesd mikor még nem aludt el teljesen.
2012. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!